ТОП усього найкрутішого, що можна побачити на шляху мандрівничків другого сезону ЛавЛавCar.

Карі 36

Це місце, де є майже всі види фаст-фуду. Але найпопулярнішим серед туристів і німців є карівуст — це дуже, дуже підсмажена сосиска. Вона порізана на шматочки й полита соусом карі. Черги біля «Карі 36» величезні. Люди стоять і вдень, і вночі. Але смак цієї страви того вартий. До сосиски можна замовити ще картоплю фрі. Але справжні поціновувачі карівусту радять цього не робити. Ніщо не має перебивати перевершений смак цього фастфуду.

Бургермейстер

Бургери тут не просто великі. Вони величезні! А ще дуже смачні. Це заклад для тих, хто не рахує калорії в їжі, а просто насолоджується нею. М’ясо в бургерах соковите й доволі жирне. Всередині булочки, яка теж підсмажена, чимало овочів та зелені. Тут роблять усе, щоб клієнт був задоволеним. Особливо його шлунок. За бургерами люди приходять і стоять у черзі навіть серед ночі.

Дьонери від Мустафи

І знову величезні черги. І знову туристи втрачають голови. Якщо когось бентежить слово «дьонер», то не хвилюйтеся. Дьонер — це шаурма. Дуже тоненький лаваш, не шкодуючи, наповнюють соковитим м’ясом, потім додають овочі на грилі, свіжі овочі і соус. 3 види соусу. Але це ще не все. В кінці все збризкують лимонним соком.