Глядачі ТЕТ знайомі з Олексієм Дурнєвим вже давно. З 2011 до 2014 року Олексій вів авторську програму “Дурнєв+1” в парі з Дашею Ши. Також в попередніх сезонах “Богині шопінгу” він був одним з найбільш саркастичних коментаторів, за що його і полюбили глядачі. Ми пам’ятаємо, що Олексій любить дівчат з пишними “верхніми 90”, що дала матінка природа, не любить силікон та неосвіченість. 

Олексій має власний проект на YouTube під назвою: “Дурнев смотрит сториз”, де він переглядає найтрешовіші відео з мережі за тиждень. Намагався стати народним депутатом, але не вийшло. Що ж, в гуморі у Олексія все точно як треба. 

Володимир Дантес до 2015 року співав в гурті “ДиО.фильмы”, пізніше вів авторську телепрограму “Еда, я люблю тебя”. Там він дегустував страви різних країн світу. Наприкінці 2018 року почав знімати YouTube-шоу “Муж Нади Дорофеевой”, де в сатиричній формі розповідає, як це, жити за рахунок відомої дружини. 

Ми любимо Володимира за тонкий гумор, гострі фрази та шикарну зачіску. Тому що у кого ще ти бачив таку густу шевелюру? І, звісно, за фразу: “Настя, шо ти лєпіш?”

В парі Олексій та Володимир створять тобі настрій на тиждень вперед. У новому сезоні “Богині шопінгу” компанію їм складуть stand-up комік Андрій Колмачевський та ведучий Антон Поліщук. А відомий insta-блогер Леонід Мартинчик стане новим фешн-експертом оновленої “Богині шопінгу”.