У новому році ТЕТ підготував для тебе багато сюрпризів. Нещодавно ми розкрили дату довгоочікуваного повернення улюбленого шоу українців про моду та стиль “Богиня шопінгу: Блискуче повернення” — перший епізод проекту побачить світ 18 лютого о 19:00.

Якщо ти слідкуєш за нашими новинами, то знаєш, що зірковим експертом нового сезону “Богині” став відомий український лайфстайл-блогер та найстильніший чоловік 2018 року за версією премії ELLE STYLE AWARDS 2018 Леонід Мартинчик. 

Аби очікування нових серій не було таким нестерпним, ми підготували для тебе неймовірний подарунок — безкоштовний та дуже корисний онлайн-гід по стилю від Леоніда. 

Аби навчитися тому, як правильно обирати одяг під час шопінгу, розвинути свій смак та створити унікальний та дуже привабливий образ, ти маєш лише перейти за цим посиланням. Там ти знайдеш море корисної інформації: круті статті про смак та стиль, поради з вибору базових речей, інформативні відео, в яких Леонід відповідатиме на найгарячіші питання глядачів та багато іншого.

Тож не гай ані секунди: мершій переходь за посиланням та навчайся стильним секретам нашого зіркового експерта. А потім, вже зовсім скоро, ти зможеш не просто подивитися на оновлене шоу “Богиня шопінгу” під новим кутом, а й сформуєш власну експертну думку щодо сучасної моди, трендів та індивідуального стилю.