Ранок з Леонідом ми почали вночі. Леонід тільки приїхав на потязі зі Львову в Київ на чоловічий день Ukrainian Fashion Week. Тому спочатку відпочинок, а вже потім усі справи. Щоб гарно виглядати, потрібно спати не менше 8 годин на день. Інакше жоден консилер чи навіть десята чашка кави не допоможуть. 

По дорозі на примірку взуття поговорили трохи про стиль. Виявляється, чоловіки повинні суворо притримуватися заявленого на заході дрес-коду, а жінки можуть дозволити собі відходити від правил. Для чоловіка максимум — це яскраві шкарпетки, хустинка чи цікава оправа до окулярів. І для суворого дрес-коду Леонідові потрібні чорні лакові лофери. 

Далі — невеликий перекус з другом, прогулянка магазинами одягу і ось нарешті ми в Мистецькому Арсеналі. Тут Леонід взяв участь в панельній дискусії про українську моду, побував на кількох показах та зустрівся з відомими українськими дизайнерами. 

День вийшов насиченим, а попереду ще два таких. Поки Леонід відпочиває, а ми готуємо для тебе щось цікаве на наступний вівторок, пропонуємо переглянути “Онлайн-гід по стилю” від Леоніда Мартинчика. Ти знайдеш там відповіді на основні питання щодо створення власного стилю.