Бра і кроп-топ

Цього літа в тренді будуть короткі трикотажні топи. Нічого не маємо проти, адже таке вбрання і виглядає стильно, і не дасть тобі запаритися спекотним днем. Але якщо для тебе це аж занадто відверто, то зверху можна накинути об’ємну сорочку.

Широкі джинси

Штани вільного крою просто повинні з’явитися у твоєму гардеробі найближчим часом. Найкрутіше те, що вони пасують всім. Тобі потрібно лише підібрати вдалу модель, яка буде мати гарний вигляд саме на твоїй фігурі.

Трикотажний сет

Цей тренд про поєднання в одному комплекті речей з однаковою текстурою: шорти та кроп-топ, штани із завищеною талією і ніжне бра, спідниця і топ. Можеш створити собі комплекти на кожен день літа, і бути завжди стильною та привабливою.

Кімоно

У ньому ти точно відчуєш себе особливо граційною. Легке, елегантне, жіночне. Навіть за фігуру можеш не перейматися, кімоно підходить для будь-яких форм. Одним словом — ідеально.

Кольори літа

Найхітовіші кольори літа 2021 року — сірий і жовтий. Вони символізують легкість і спокій, а ще дуже круто поєднуються між собою.

А щоб ще краще розбиратися в моді та не заплутатися в актуальних трендах, вмикай ТЕТ по буднях о 17:15 та дивись найкрутіше шоу про стиль «‎Богиня шопінгу».