Обрати купальник буває складно. Адже хочеться бути стильною, красивою і при цьому відчувати себе комфортно і впевнено. У цій статті підібрані найкрутіші купальники цього літа.

Купальник cut out

Купальники з вирізами багато років залишаються у тренді. У цьому сезоні вирізи можуть бути де завгодно: на животі, на спині або на боках. Так ти підкреслиш свою жіночність і сексуальність.

Купальник на зав’язках

Такі купальники вже можна вважати класикою. Щоб додати актуальності звичним моделям, дизайнери вирішили розмістити шнурівки в різних місцях: на талії, на грудях та на стегнах. Так купальник виглядає незвично, привабливо і стильно.

Купальник із квітковим принтом

Квітковий принт завжди в моді. Він створює літню атмосферу і додає жіночності. До того ж такі купальники класно поєднуються з будь-яким стилем.

Купальник color-block

Бікіні блакитного, ніжно-рожевого, світло-зеленого, лілового кольорів чудово поєднуються між собою. Такі купальники не сильно впадають в очі, але створюють витончений і жіночний образ.

Купальник чорного кольору

Елегантний, лаконічний і завжди стильний. У цьому сезоні вибір чорних купальників став ще більшим. Від найпростіших до найхітовіших: із високою талією, з різними вирізами та зав’язками.

Дивись яскраве та легендарне шоу «Богиня Шопінгу» тільки на ТЕТ, щоб краще розбиратися у модних тенденціях.