За скромність наших учасниць. Сукня з леопардовим принтом, глибоким декольте та розрізом на нозі — це скромне вбрання, а не стильний лук богині. Часто дівчата намагалися показати всі принади, якими їх обдарувала природа та пластичні хірурги. Наші коментатори не завжди були від цього в захваті.

За впевненість у собі. Чоловік, “намного взрослее” своєї обраниці, сукні, які “просвіщаются” та інші карколомні знущання над мовою — дівчата ніколи не соромилися власних помилок. Або просто їх не помічали. В будь-якому випадку, доки у філологів тече кров з вух, ми насолоджуємося. 

За неупередженість коментаторів та фешн-експерта. Ніколи, чуєш, ніколи ти не почуєш на шоу “Богиня шопінгу” фразу: “Що, знову дизайнер одягу/співачка/актриса?” Ні, і ще раз ні. Повна неупередженість. Ну хіба що якщо це не такий дизайнер одягу. 

 

Наші коментатори завжди слідували правилам. І якщо на телебаченні не можна нецензурно виражатися, то вони ніколи не будуть. В крайньому випадку, завжди є чарівний звук-замінник. 

Обожнюємо за прагматичність. Навіщо залишати старі брюки, якщо можна було б лишити для доньки квартиру, ось у чому питання.

За взаємодію між ведучими. Жартувати над богинями — справа одна, а от сміятися один над одним — це майстерність має бути. Коментатори “Богині шопінгу” не бояться приймати гумористичні виклики і не пропускають жодної нагоди посміятися над другом.

Музичний талант та дар передбачення — а ти думав, на “Богині шопінгу” все так просто? Коментатори наших богинь з 3 слів можуть скласти новий качовий трек. І крім цього, правдивий.