Думки щодо необхідності термінової вакцинації від коронавірусу розходяться, проте кількість людей, що пройшли процедуру, зростає з кожним днем. Не обійшли увагою її і зірки. Сьогодні ми розповімо про селебрітіс, що вже вакцинувалися та відкрито говорять про самопочуття після процедури.

Іван Наві

Ivan Navi

Відомий співак вакцинувався в березні в одній із лікарень Львова. Ivan багато читав про вакцину AstraZeneca і довго не міг наважитися, але коли з’явилася можливість зробити щеплення, він погодився на процедуру. «Цікаво, як мій організм сприйме її», — прокоментував артист.

Руслана

Руслана

Співачка вакцинувалася у прямому ефірі на одному з українських телеканалів. Руслана чудово себе відчувала після щеплення: не було температури, нудоти та інших побічних ефектів. «15 хвилин обливалася крижаною водою, пробігла 12 км по лісу, танцювала протягом години в повну силу, до пізньої ночі працювала в студії», — розповідала зірка.

Сергій Жадан

Сергій Жадан

Відомий український письменник зробив щеплення в березні препаратом Covishield. У Facebook Сергій виклав фото, де він вакцинується і радить всім робити щеплення, якщо є така можливість.

Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва

Відома всьому світу спортивна гімнастка Лілія Подкопаєва вакцинувалася у квітні в штаті Джорджія, США. Чемпіонка світу зізналася, що спочатку мала сумніви щодо вакцини, але після розмови з лікарем змінила свою думку. Для вакцинації обрала препарат Pfizer і подякувала всім, хто організовує кампанію з вакцинації, і всім, хто робить щеплення.

Наталія Мосейчук

Наталія Мосейчук

Українська телеведуча телеканалу 1+1 також вирішила вакцинуватися від Covid-19. Вакцинація проводилася у прямому ефірі. Пізніше Наталя поділилася, що відчуває себе добре і процедура пройшла без проблем.