Регіна Тодоренко


Вона смілива й надзвичайно активна. Була ведучою шоу «Орел і Решка». У 2016 році здійснила навколосвітню подорож. Вона відвідала 46 країн світу, а це 16 часових поясів. І загалом провела у літаку 231 годину. І головне — після цього вона потрапила до Книги рекордів України. Під час подорожі Регіна писала пісні, які згодом увійшли увійшли до її альбому «Fire».

Тіна Кароль


У 2017 році випустила «червоний кліп» на пісню «Перечекати», чим зачарувала серця українців. Співачці не раз зізнавались у почуттях учасники «Голосу країни». Їй симпатизував навіть головний герой серіалу «Хороший хлопець» Кирило Дицевич. Тіна стала обличчям бренду Louis Vuitton #MakeAPromise.

Настя Каменських


Найгучніша новина 2017-го — Настя більше не співає з Потапом. Тепер вона самостійна й називається NK. Її вокал і спокусливі форми зваблюють і манять чоловіків. Настю вже давно вважають найсексуальнішою українською співачкою. А кліп на пісню «Это моя ночь» тільки підтверджує це.

Марія Яремчук


Молода красуня вже стала дуже популярною в українському шоубізнесі. Вона постійно змінює образи і стає все більш спокусливою. Раніше її вважали дуже юною і сором’язливою. Але Марія спростувала ці думки відвертим кліпом на пісню «Ти в мені є». Його, до речі, знімали на Балі. І доволі довго. Поєднали приємне з корисним.

Наталя Могилевська


Вона стала переможницею легендарного шоу «Танці з зірками». Випустила кліп на запальну пісню «Я танцевала». Наталя регулярно займається спортом. Її струнким і накачаним ніжкам заздрять усі жінки й дівчата країни. Цього разу вона не закрутила роман із партнером по танцях. Але в інтерв’ю говорила журналістам, що хоче приділити час своєму особистому життю й створити сім’ю.

MamaRika


Настя Кочетова нещодавно здійснила КАЧ — тур містами України. Так вона знайомилась зі своїми прихильниками. І була вражена тим, наскільки вони круті. Настя зустрічається із Сергієм Середою. В усіх інтерв’ю вона говорить про нього, про його велику підтримку. Але безіменний пальчик співачки ще вільний.

Тетяна Песик


Глядачі вже давно бачать Таню й Тараса Стадницького парою. Але насправді це не так. Вона є героїнею проектів «Країна У» й «Казки У» на каналі ТЕТ. А ще грає в команді «VIP-Тернопіль». У її складі бере участь у «Лізі сміху». Тетяна Песик не підтримує тенденцію того, що нині жінки мають залицятись до чоловіків. Вона хоче бачити біля себе сильного, впевненого, сміливого й вірного чоловіка.

Ірина Сопонару


Знімається у проектах «Країна У» й «Казки У» на ТЕТ. Була гостею на шоу «ООН», де до неї залицявся один з учасників. У «Лізі сміху» виступає в складі команди «Вінницькі». Є учасницею шоу «Ігри приколів» на 1+1. На вулицях Іру впізнають. Але не всі гарно знають її біографію. Люди вважають, що Юрій Ткач — її чоловік. Це міф, друзі.

Лідія Таран


Красуня, яка спростовує всі чутки про блондинок. З її уст глядачі ТСН дізнаються про останні новини України й світу. Її врода з кожним роком розквітає все більше й більше. Ліда не тільки красива й розумна, а ще й дуже чуйна людину. Вона є автором і куратором проекту «Здійсни мрію» на 1+1, завдяки якому бажання тяжкохворих дітей стають реальністю.