Взимку наше волосся як ніколи страждає від негативного зовнішнього впливу. Мороз, вітер, надмірне використання спеціальних інструментів — все це робить наше волосся ламким, сушить його та позбавляє живильних речовин. Чарівної маски чи спрея просто не існує — до подібних проблем потрібно застосовувати комплексний підхід. 

Зміни графік миття голови

Навіть якщо ти звикла мити волосся щодня, взимку намагайся робити це хоча б через день. Так, це важко, адже саме зараз шапка та різкі перепади температур змушують нашу шкіру жирнитися швидше. Аби витримати найважчий період адаптації до нового графіку миття, спробуй використовувати легкі шампуні, ігноруй стайлінгові засоби та спробуй підібрати собі гарну зачіску з зібраним волоссям. В екстрених випадках тебе врятує сухий шампунь. А ще радимо уникати використання занадто гарячої води: мий голову теплою, а у кінці процедури ополосни шевелюру прохолодною. Так волосся буде менше плутатися, а шкіра голови — повільніше бруднитиметься. 

Відмовся від фену

Чи хоча б намагайся користуватися ним менше. Гаряче повітря, яким ми сушимо волосся, також сушить його зсередини та робить ламким та тьмяним. Якщо ти маєш довге волосся та не хочеш довго чекати, доки воно висохне природним шляхом, підсуши за допомогою свого помічника, але на середній температурі та не до кінця. Трохи вологе волосся можна заплести в косу, тоді на ранок в тебе буде готова трохи недбала легка укладка хвилями. 

Особливі засоби

Виробники косметики також знають про зимове погіршення стану нашого волосся. Саме для таких випадків вони розробляють спеціальні формули, які мають захищати його від холоду та вітру. Спробуй знайти ідеальні засоби саме для себе — тут не може бути загальних рекомендацій, адже всі ми маємо різні смаки та потреби. Тож тут на тебе чекає шлях спроб та помилок, але пробач, інакше ніяк.

Харчування

Взимку наш організм не отримує достатньої кількості вітамінів та мікроелементів, а страждати від цього починають, в першу чергу, наші шкіра, волосся та нігті. Радимо тобі урізноманітнити раціон та додати до нього більше морської риби та горіхів. Але якщо тобі важко пильно контролювати своє меню, то радимо звернути увагу на різноманітні БАДи, які хоч і не замінюють повноцінного харчування, проте можуть серйозно збагатити його.