Новий рік невпинно наближається, тож більшість мислячих людей зараз тільки й роблять, що питають себе: “Як же пережити всі свята?”. ТЕТ вивчив дослідження вчених та досвід поколінь і готовий поділитися з тобою сакральним знанням — сьогодні ми розповімо тобі, які прийоми допоможуть максимально комфортно та здорово провести новорічні свята та вийти з них неушкодженим. Ну, майже неушкодженим.

Почни пити раніше

Ми не пропонуємо йти у запій ще з листопада — це тобі навряд чи допоможе зберегти здоров’я. Але буде добре, якщо за декілька годин до вечірки ти вип’єш невеличкий коктейль. Це активує захисні сили твого організму, який заздалегідь почне готуватися до зустрічі з алкоголем. 

Пий потроху

І не ведися на вимоги “пити до дна”. Вживаючи алкоголь невеликими дозами, ти допомагаєш організму ефективніше метаболізувати випите, тож наслідки в такої вечірки будуть м’якшими, ніж якби ти пив на швидкість.

Не забувай про воду

Ти можеш доливати мінералку у склянку з алкоголем чи запивати кожен бокал — обирай свій варіант. Проте проста чиста вода має завжди бути у доступі. Це допоможе тобі уникнути зневоднення. Після вечірки також радимо випити не менше ніж 0,5 літри води. Це врятує тебе від похмілля та набряків, а ще допоможе твоїй кровоносній системі уникнути стресу.

Їж

Але не все підряд. Віддавай перевагу нежирним білковим стравам, свіжим, печеним та вареним овочам, а також фруктам. Уникай гострого, смаженого та солодкого — все це сповільнює метаболізм алкоголю та заважає організму ефективно позбуватися токсинів.