Саме зараз починається сезон найсмачніших кавунів, які вже можна їсти, не боячись отруїтися неякісним продуктом. Проте навіть в розпал кавунового сезону можна натрапити на недозрілий та несмачний плід. ТЕТ протестував найпопулярніші методи виявлення найкращих кавунів та підготував для тебе зрозумілу інструкцію. Ми не будемо змушувати тебе стискати їх до хрускіту чи підкидати у повітря: наш спосіб елегантний і легкий, тому з ним впорається навіть дитина. Читай і вирушай на базар — сьогодні ти точно будеш задоволений покупкою!

  1. Придивися до малюнку на кірці кавуна. Риски мають бути максимально контрастними і розділеними. Пляма ж на пласкому боці смаколика, що був схований від сонячних променів, має бути яскравого жовтого або навіть помаранчевого кольору.
  2. Тепер спробуй пробити “броню” своєї жертви за допомогою нігтя, або, якщо шкода манікюр, чогось гостренького, що трапить під руку. У стиглих кавунів кірка дуже жорстка, бо такі плоди вже не всотують через неї вологу. Якщо ж тобі вдалося проколоти або сильно подряпати кавуна — придивися до інших кандидатів, бо ця ягідка ще зелена.
  3. Роздивись хвостик, яким кавун раніше кріпився до бадилля. Якщо він зелений — перед тобою нестиглий плід. Хвіст має бути сухим і жовтим, бо саме по відділенню кавунів від бадилля розуміють ступінь їхньої стиглості. Проте деякі фермери починають збирати врожай раніше, ніж треба. От тоді до тебе на стіл і потрапляє блідо-рожеве несолодке дещо.

Як бачиш, все не так вже й складно. Вирушай на пошуки найсмачнішого кавуна цього літа, і не забудь протестувати наші екзотичні рецепти страв, які можна приготувати з кавуна.