Червоні губи та стрілки – непереможна класика макіяжу, яка зробить з кожної дівчини королеву та неодмінно звертає на неї увагу всіх чоловіків. Проте саме ці 2 види макіяжу частіше за все викликають у дівчат певні труднощі. 

Далеко не кожна красуня може впоратися з ідеальними стрілками та накласти червону помаду так, аби це виглядало спокусливо, а не неохайно. Сьогодні ТЕТ розкриє тобі 5 таємниць ідеального макіяжу губ, з якими твої вуста допоможуть тобі стати справжньою зіркою на будь-якому святі. 

Знайди свій колір

Справжня дівчина може відрізнити декілька десятків відтінків червоної помади, проте далеко не кожна може обрати з них той, що найкраще підійде саме їй. Деякі кольори будуть виділяти недоліки на шкірі, деякі можуть зробити зуби жовтими. Головне правило, якого треба притримуватися, аби уникнути цих неприємних моментів, полягає в тому, що в помаді ідеального червоного кольору, та підходить майже усім, має бути більше синього пігменту. Така хитрість допомагає візуально відбілити зуби та шкіру, змушує макіяж виглядати “дорожчим” та дозволяє підібрати гарний червоний колір майже під будь-який тип зовнішності. 

Підготуй губи

Перед тим, як наносити помаду, необхідно підготувати шкіру губ, зробивши скраб. Це може бути магазинний засіб, або просто цукор, змішаний з медом. Головне, що після цієї простої процедури з губ будуть видалені відмерлі часточки шкіри, тому помада ляже рівнішим шаром. 

Створи контур

Аби помада легла ідеально і не розтіклася – створи контур. Якісним олівцем обмалюй губи. Можеш місцями виходити за межі природного контуру, але лише трохи, аби в результаті все виглядало натурально. 

Робота над помилками

Після того, як ти заповниш контур помадою, обов’язково уважно роздивись результат. Якщо десь щось пішло не так, ти завжди можеш підправити макіяж, використовуючи світлий консилер.

Останній штрих

Все майже зроблено. Лишилось лише додати об’єму та шику за допомогою хайлайтера. Висвітли виїмку над верхньою губою та використай його на скулах – це освіжить обличчя та виділить губи. 

Готово! Тепер ти можеш підкорювати серця та привертати очі за допомогою своєї ідеальної посмішки в класичному голлівудському стилі.