Це питання ставлять собі, мабуть, глядачі більшості телевізійних реаліті-шоу. Дійсно, для багатьох з нас робити щось “на показ” та розповідати стороннім людям про особисті проблеми — моветон. Люди соромляться говорити про такі серйозні речі, як стосунки, кохання, домашнє насильство та інше. Лише в останні роки в Україні почали нормально сприймати психотерапію та людей, які використовують її аби позбутися якихось проблем. 

ТЕТ вважає таку позицію застарілою, та більш того, небезпечною. Тож, аби розвіяти сумніви наших глядачів та довести, що іноді такий крок, як участь в реаліті-шоу, може бути зваженим та корисним для стосунків та особистості, ми й створили цей матеріал. Нижче ти ознайомишся з мотивацією всіх вісьмох героїв 3 сезону ЛавЛавCar та зможеш нарешті відповісти на питання: навіщо люди беруть участь в реаліті-шоу. 

Жанна: “Я хотіла провести багато часу з Женею, бо він постійно в роз’їздах, я його майже не бачу. До того ж, мені було цікаво з ним поїхати в подорож, аби дізнатися як він буде поводитись в стресових ситуаціях. Женя дуже гарячий, він часто кричить на людей, може побитися. Я боялася, що він буде вести себе зі мною так само, тому вирішила, що проект допоможе мені побачити його справжнього”.

Женя: “Я хотів просто потусити, бо, по-перше, ми могли весело та цікаво разом з Жанною провести час. По-друге, я хотів її перевірити. Дізнатись, чи можу я на неї покластись. Хотів, аби цей проект потріпав нас обох, бо раніше в нас не було ніякого стресу. В результаті все виявилось ще яскравіше та крутіше, ніж я очікував”.

Олег: “Я не хотів їхати на проект та нічого від нього не очікував. Єдине заради чого я погодився піти туди — це була можливість непогано заробити. Взагалі я це робив заради Люби”.

Люба: “Я мріяла поїхати в подорож, побачити нові країни, отримати свіжі відчуття. А також заробити гроші. Бо фінансове питання стояло для нас дуже гостро, а ми хотіли з’їхатися, зняти спільну квартиру”. 

Олексій: “Я їхав за емоціями, досвідом та грошима. Таке рішення навіть для нас було дуже сміливим, адже нам довелося вийти з зони комфорту та перевірити себе на міцність. Проте виявилось, це дуже корисно робити, особливо, якщо ви разом дуже довго і все стало трохи буденним”.

Ксенія: “Я чекала екстриму, цікавих випробувань, романтики та неймовірних нових відчуттів. Вийшло так, що за 10 років нашого спільного життя я дуже змінилася, як людина, а от Олексій залишився таким самим. Я відчувала, що зміни в мені йому не дуже подобаються: я стала менше прислухатися до нього, частіше приймала рішення самостійно. Мені хотілося перевірити, чи здатні ми ще разом вирішувати проблеми, чи, можливо, нам варто подумати про розлучення”.

Саша: “Я хотіла побачити, як Женя буде поводитись в нестандартних ситуаціях. Він завжди в костюмі, в сорочці, такий чистенький, інтелігентний, любитель театру. Я хотіла дізнатись який він справжній. Мені взагалі здавалося що в нас немає нічого спільного, тож було дуже цікаво перевірити цю здогадку”.

Женя: “Я пішов на проект, аби його потім подивилися знайомі Саші та всі дізналися про моє існування. Вона не хотіла розповідати про наші стосунки, а мене це дуже бісило. До того ж, я просто хотів побути довше з нею разом. Вона завжди працює, тусить десь, щось робить, а разом ми лише спимо. Тож я думав, що цей проект зможе нас зблизити”. 

З очікуваннями наших героїв ти тепер знайомий. Вже зовсім скоро ти зможеш перевірити, наскільки виправдалися їхні надії та чи всі мрії пар було здійснено впродовж проекту. Нагадаємо, що прем’єра першої серії 3 сезону ЛавЛавCar відбудеться о 19:00 15 жовтня. Не пропусти!