Доведено, що взимку люди більше часу проводять за комп’ютером та перед телевізором. Частину цього часу ми пасивно поглинаємо інформацію, але іноді даємо собі волю та відправляємося в пошуках пригод захоплюючими віртуальними світами. ТЕТ знайшов для тебе 3 корисних гаджети, які дозволять тобі отримати максимум задоволення від такого роду прокрастинації.

1. Razer Core X

Маєш ідеологічні протиріччя з виробниками консолей, але не хочеш поступатися легкістю ноуту заради його продуктивності? Поважаємо твою позицію та пропонуємо протестувати цю невеличку скриньку, яка зробить з твого лептопу справжнього ігрового монстра. Razer Core X — це, по суті, потужна зовнішня відеокарта, яка підходить як для машин на віндовс, так і для MacBook. Коштує немало, але в деяких випадках може й справді згодитися.

2. NES та SNES Classic

Якщо тобі менше 50 та більше 15, ти, скоріше за все, колись пройшов ініціацію восьмибитним “Маріо” з абсолютно непоборними рівнями. Ностальжи… Ти тоді думав, що твоя приставка називається Dendy, але насправді це був клон Nintendo Entertainment System. Нещодавно японська компанія порадувала фанатів перезапуском старих консолей. Тож мершій в магазин — на тебе чекають улюблені “Зельда”, “Мегамен”, “Донкі Конг” та “Качині історії”.

3. YTEAM PS4/PS4 Pro/PS4 Slim Charging Station

Якщо ж ти й досі є вірним прихильником консолей та вже маєш в своєму арсеналі окрім класичних версій щось новеньке, на кшталт PlayStation 4 чи PlayStation Pro, то ти знаєш, що бездротовий контролер доволі часто потребує зарядки. А в темряві не завжди можна знайти USB-кабель та безпомилково підключити контролер. Саме для тебе вигадали YTEAM Slim Charging Station — спеціальну зарядну станцію, яка полегшить тобі життя та захистить акумулятор джойстику від перепадів напруги.