DakhaBrakha

Группа, що створила власний стиль в музиці, вплинула на розвиток світового музичного мистецтва та підкорила половину планети, виконує українські народні пісні в унікальній менері. DakhaBrakha виступили на таких фестивалях, як Glastonbury, Sziget, Fusion, GlobalFEST. Вони стали єдиними українцями, запрошеними до ефіру легендарного шоу Later... with Jools Holland на BBC. Їхня пісня “Шо з-под дуба” стала саундтреком до серіалу “Фарго” культових режисерів Ітана та Джоела Коенів. Сьогодні DakhaBrakha вважаються справжніми послами української культури в усьому світі: вони регулярно дають концерти в США, Бразилії, Канаді, Китаї, Австралії, Новій Зеландії та по всій Європі. 
ONUKA

Цей український колектив надає перевагу стилю електро-фолк, що дозволяє поєднувати все ті ж народні мотиви з актуальним електронним звучанням. ONUKA представляли Україну на фестивалях Sziget та Eurosonic, виступили на Євробаченні в якості запрошеного гурту, а їхні треки неодноразово виривалися на верхівки найбільш авторитетних чартів Європи. 
Brunettes Shoot Blondes

Колектив з Кривого Рогу, що грає легкий інді-поп та альтернативу, закордонні критики помітили в 2014 році, коли їхній кліп на пісню "Knock Knock" просто підірвав YouTube. Після цього про українців написали Billboard, The Daily Mirror, USA Today, Mashable, Business Insider, Daily Mail та інші авторитетні видання. Проте Brunettes Shoot Blondes існують ще з 2010 року. Навіть до вибухової прем'єри, вони вже встигли відіграти концерти в купі європейських міст, та виступити на фестивалях Wybieram Wschod в Польші та OstAnders 2013 в Німеччині.
Panivalkova

Жіноче інді-поп тріо, що виступає в жанрі “чуттєвого мінімалізму” поєднує в своїй музиці неймовірну кількість інструментів та вражає шанувальників яскравими образами та нетривіальними аранжуваннями. Найбільшу популярність Panivalkova зараз мають серед мешканців Західної Європи: дівчата причарували своєю музикою мешканців Польши, Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Люксембургу. 
Stoned Jesus

Українське тріо, що грає щось середнє між психоделічним та блюз-роком, давно підкорило Західну Європу та знайшло своїх слухачів у рідній країні. Stoned Jesus виступили в 22 країнах світу, серед яких США, Великобританія, Франція, Германія. Вони стали першим українським музичним колективом, що відвідав Південну Америку з музичним туром: хлопці за 8 днів встигли виступити в Чилі, Аргентині та Бразилії.