2019 рік пройде під знаком Жовтої Земляної Свині. Саме у цьому році закінчується 12-річний круговий цикл, тож спеціалісти з астрології наполягають на тому, що в цей Новий рік треба підійти до вибору вбрання максимально відповідально. Якщо зумієш догодити новій господині року – можеш бути впевнена, що удача переслідуватиме тебе весь рік.

Кольори природи

Жовта Земляна Свиня буде рада побачити тебе у вбранні натуральних, природних кольорів. Покращити твій фінансовий стан та здоров’я допоможуть відтінки жовтого, зеленого, коричневого та бежевого.

Тим, хто хоче привернути у Новому році гроші, радимо обирати одяг жовтого кольору чи навіть золотий. Якщо ти мрієш зміцнити здоров’я, обирай помаранчевий. Бажаєш знайти спокій та рівновагу? Тоді тобі підійде молочний, бежевий та кремовий. А от ті, хто народився у рік Свині, можуть дозволити собі вбратися у чорне – на удачу.

Від простоти до лоску

Матеріали одягу для зустрічі Нового року також можуть бути доволі різноманітними. Астрологи рекомендують віддавати перевагу простим натуральним тканинам (льон та бавовна) та святковим матеріалам (шовк, атлас, оксамит, вельвет).

І найважливіше

Всі ці рекомендації можна вважати загальною інструкцією до вибору новорічного луку, проте якщо ти мрієш про кардинальні зміни у своєму житті, то тобі краще скласти особисту карту Ба Цзи, яка допоможе тобі не лише визначитися з кольором одягу на цю ніч, а й дозволить побачити стратегічний план змін на весь наступний рік. 

І ще одна порада, яка лишається актуальною з року в рік – незалежно від того, якого кольору ти обрала одяг для зустрічі Нового року, пам’ятай ще й про те, що вбрання має бути новим. Нехай не весь твій образ буде свіжим, а лише якась його деталь. Слідуй цьому правилу і твій рік обов’язково буде сповнений приємних несподіванок та удачі.