Мода – подружка непостійна, та наздогнати її буває непросто. Саме тому ТЕТ вирішив допомогти тобі розібратися з найгарячішими тенденціями зі світу мейк-апу та надати декілька порад з використання трендів в своєму буденному житті.

Срібні акценти

Полюбляєш мінімалізм в макіяжі? Тоді візьми на озброєння класичний сріблястий пігмент. Наносити його можна в куточки очей, для легкого денного мейк-апу, та на губи, якщо збираєшся на вечірку.

Графічні стрілки

Стрілки завжди в моді. А на минулих осінньо-зимових фешн-показах підводки було як ніколи багато. Можеш використовувати кольоровий лайнер чи класичний чорний, робити рівні пін-ап стрілки чи малювати переривчасті лінії, як на показах Christian Dior та David Koma.

Блискітки

Візажисти останнім часом використовують різноманітні гліттери та стрази майже всюди. Ними прикрашають волосся, шкіру, повіки та губи, а іноді навіть посипають все лице. Ми не будемо радити тобі обмазуватися блискітками з ніг до голови – аби залишатися в тренді достатньо накласти трохи гліттеру на повіки чи в центр губ. 

Рум'яні щічки

В холодну пору року вже не перший сезон однією з головних тенденцій є рожевий рум’янець, який виглядає так, ніби ти тільки-но прийшла з морозу. Найкраще виглядають рожеві пігменти на світлій фарфоровій шкірі з ідеальним тоном.

Класичний червоний

Червоні губи, як і чорні стрілки, завжди в тренді. Ця осінь – ідеальний час для того, аби нарешті знайти свій ідеальний відтінок червоного та навчитися його правильно наносити. Природні брови, гарна та сяюча шкіра та яскраві губи – ідеальний макіяж, який личить майже всім.