День народження Ріанни

Ріанна, як ніхто інший, любить потусити. В 2018 році вона закотила круту вечірку в Нью-Йорку в ресторані Downtown в честь свого 30-річчя. Серед гостей — не тільки родичі і близькі, а й селебрітіс: Періс Хілтон, Тоні Брекстон і сам Ді Капріо! Сфоткатися з Лео або поговорити з ним по душам, як тобі така ідея? Тусовка тривала до 4 ранку, так що часу вистачило б точно.

Відпочивай, як Ді Капріо: пляж і не тільки

Свій день народження в 2018-му актор відзначив в клубі Spring Place і покликав близько 500 гостей. Серед них — Бейонсе і Джей-Зі, Ріта Ора, Дженніфер Еністон, Гвінет Пелтроу... Загалом, одні суперзірки. А трохи раніше, влітку, він вирішив потусити на пляжі. Взяв з собою свою дівчину Камілу Морроне і запросив близьких друзів — Тобі Магуайра, Джерарда Батлера і Джеймі Фокса.

Вечірка Vanity Fair: афтепаті «Оскара»

Традиційно після премії «Оскар» зірки відправляються на афтепаті — вечірку журналу Vanity Fair. Здавалося, зібрати стільки голлівудських знаменитостей в одному місці практично неможливо. Виходить справжнісінька голлівудська «Алея слави», тільки жива.

Джеймі Фокс: вечірка на півмільйона доларів

Актор, якого ти знаєш за фільмами «Джанго звільнений», «Малюк на драйві» і не тільки, просто взяв і замутив вечірку на півмільйона доларів! Вона пройшла в особняку актора. Була навіть сцена, на якій виступали Tyga і Too Short. Як закуски — бургери, а кількість напоїв в барі зашкалювало!

Неймар на милицях: як запалюють футболісти

Неймар отримав травму напередодні дня народження. Але це не завадило йому відсвяткувати його з розмахом! Неймар покликав величезну кількість популярних футболістів і музикантів, і разом вони незабутньо відзначили його свято. До речі, тусовка була тематична — всі гості прийшли в червоному. Ось така вечірка.