Неважливо, любиш ти осінь чи ні, ця пора року впливає на настрій та самопочуття кожної людини. Якщо ти не боїшся поринути в осінню атмосферу з головою – мершій заварюй какао та бери до рук одну з запропонованих нами книжок. Цей простий прийом дозволить сповна насолодитися всіма принадами осені.

Кульбабове вино

Автор: Рей Бредбері

“Кульбабове вино” – твір видатного американського письменника, що отримав безліч нагород та неймовірну любов читачів. Ця книга, багато в чому автобіографічна, занурює нас в життя маленького вигаданого містечка Грін-Таун та двох його мешканців – братів Сполдінг: 12-річного Дугласа та 10-річного Тома. Просякнута любов’ю до життя, яскравою радістю, тугою за швидкоплинним літом та простими істинами, вона подарує тобі неймовірні емоції та дозволить на певний час повернутися до дитинства. 

П’ять четвертинок апельсина

Автор: Джоан Гарріс

Світлий сум, теплі спогади та неймовірне кохання – все це робить твір англійської письменниці Джоан Гарріс кращими ліками від нудьги. В центрі сюжету дівчина Фрамбуаза, яка отримала в спадок від матері альбом кулінарних рецептів, доповнених особистими дописами жінки. Заглиблюючись в минуле та проживаючи з героїнею її теперішнє, ми розчиняємося в самобутній атмосфері цього роману. 

Ніч у самотньому жовтні 

Автор: Роджер Желязни

Назва книги прямо вказує нам на ту пору року, коли її найкраще читати. Це просто ідеальний твір для усамітненого осіннього вечора. Герої книги нам давно знайомі: Шерлок Холмс, Дракула, Франкенштейн та інші. Всі вони зібралися разом, аби зіграти в одну дивну гру, результат якої може змінити весь світ. Розповідь ведеться від лиця компаньона одного з гравців – пса на прізвисько Снафф. Неймовірно інтригує, чи не так?

Наприкінці листопада

Автор: Туве Янссон

Книжки Туве Янссон, здається, ростуть разом з нами. Чим старшими ми стаємо, тим більше таємних сенсів можемо відшукати на сторінках її творів. Головний герой цієї історії – Снусмумрік, який вирушив в подорож, але не зміг надовго покинути рідний дім та вирішив повернутися раніше. Саме в цей момент всі друзі та знайомі навідують нашого героя, тож на веранді його дому знову запалюється теплий вогник гасової лампи, навколо якої розповідають найцікавіші осінні історії. 

Норвезький ліс

Автор: Харукі Муракамі

Це одна з ранніх книг Муракамі, яка багато в чому є автобіографічною. Цей твір легко сприймається, швидко читається за залишає по собі неймовірний післясмак. В центрі сюжету – чоловік на ім’я Ватанабе, який згадує свої студентські роки в Токіо. В цих спогадах багато любові, дружби, відданості, туги та болю.