Копірайтер Катя Загорська завжди знаходить влучну фразу для будь-якої ситуації. А ще ми дуже любимо читати її Facebook, бо майже щодня Катя зустрічає цікавих/креативних/неадекватних людей, втрапляє у неочікувані ситуації, про які згодом пише на своїй сторінці. ТЕТ ділиться з тобою кількома історіями. Чудовий настрій гарантовано!

Флірт біля вбиральні

Пару днів тому я намагалася підібрати код до вбиральні в готелі (назвемо його «Пурист».

До мене підійшов співробітник і з липкою усмішкою сказав:

— Дівчино, можу сказати вам код. Якщо у вас знайдеться для мене шоколадка. Або цукерка. Або (ха-ха) щось солодке.

Я помацала рукою в кишені куртки, дістала звідти ватну паличку і сказала:

— У мене є для вас ватна паличка. Хочете ватну паличку?

Ця історія не про дешифратора і не про секрети громадських вбиралень. А про те, як треба загравати, не те, що ви.

Плани на понеділок

Читаю книгу про якогось красивого чоловіка з Лос-Анджелеса, чия робота полягала в «to write bad copy for bad movies». Сторінці на сорок третій чоловік запланував самогубство на понеділок. Згадала, що сьогодні понеділок.

Пригостила

Дорогою з Мілана до Відня моїми сусідами виявилися двоє найбільших чоловіків у світі (в категорії «батько і син»). Думаю, якісь фіни, але уточнити я не змогла. І зараз, брати, ви зрозумієте чому.

З їжі на борту пропонували два види снеків: солоні сердечка і солодке печиво (не Орео). Чоловіки вибрали солодке печиво, а я солоні сердечка.

Потім гіпотетичні фіни замовили пиво і я вирішила, що настав час зробити красивий жест і поділитися з ними своїми солоними сердечками, які мені були ні до чого, а їм до пива. Я галантно запропонувала фіну-батькові сердечка, він великодушно погодився і в свою чергу поділився солоним снеком зі своєю дитиною (дуже величезним чоловіком).

Після цього фін-батько вдавився сердечками, розсипав залишки на мене, розвів моторошний поросизм і прокашляв усю дорогу до Відня. Добре, що там не більше, ніж півтори години польоту залишалося.

Звичайно, тут уже було не до лінгвістичних конверсацій.

А щоб ти розумів, що недарма Катя Загорська копірайтером працює, подивись відео, текст до якого придумала саме вона.