Nightflyers (Ті, хто летить крізь ніч)

Цієї зими на каналі SyFy стартував показ серіалу Nightflyers, який засновано на однойменному оповіданні Джорджа Р.Р. Мартіна. Ця історія буде цікавою не лише фанатам “Гри престолів”, адже Nightflyers кардинально відрізняється за сюжетом від епічної саги. Цей проект розповідатиме про групу дослідників, що вирушила на далеку планету, аби знайти загадкове створіння, але замість цього вони зустрінуться з дечим набагато страшнішим.

The Hookup Plan (Випадковий зв’язок)

Французька комедія, яка виходить на Netflix, розповідає історію парижанки, яка після розриву з хлопцем втратила віру в кохання та розчарувалася в чоловіках. Подруги героїні йдуть на рішучий крок — вони наймають чоловіка з ескорту, аби розважити дівчину. План подружок спрацює, та навіть краще, ніж вони очікували.

Project Blue Book (Проект “Синя книга”)

Дія цього серіалу розгортається у 1950-х роках. Шоу засновано на реальних дослідницьких документах, які свідчать про появу НЛО в небі. 

Sex Education (Сексуальна освіта)

Молодіжна драма від Netflix розкриє нам історію жінки секс-терапевта та її сором’язливого сина, який разом із своєю однокласницею відкриває прямо у школі підпільну клініку соціальної терапії.

Black Monday (Чорний понеділок)

19 жовтня 1987 року на Уолл-стріт стався наймасштабніший за всю історію обвал ринку цінних паперів. Творці серіалу обіцяють розкрити причини краху системи та показати весь перебіг подій у ті неспокійні часи.