Юрій Ткач:

Моє головне правило у вихованні доньки — завжди розмовляти. Намагаюсь всі ситуації переводити у жарт, навіть якщо за щось трошки міг насварити.

Анна Саліванчук:

Мої діти в майбутньому будуть однозначно щасливими людьми! А решта — це їх особистий вибір. Я вважаю, що дитину не можна змушувати. Її можна направляти, якщо у вас є якесь розуміння схильностей або явного інтересу.  Але все рівно вібир має дитина робити сама, особливо, якщо це стосується професії.

Олександр Теренчук:

Моя робота не завжди дозволяє проводити багато часу з сином і дружиною. Якщо я вільний, тоді приділяю час родині. Воджу Тимура в школу, разом ходимо в кіно і ресторани, підтримую його на тренуваннях з хіп-хопу. У нас є улюблені спільні заняття — дивитись футбол і фільми, а іноді ми граємо у "войнушки".

Марія Крушинська:

Ставши мамою вдруге, я зрозуміла, наскільки багато маю змоги встигнути. Мені здається, поки не було дітей, встигала набагато меньше. Зараз не дозволяю собі довго валятися в ліжку, пити чай на балконі і "поринати" у себе. Діти дуже добре організовують.

Олександр Станкевич:

Головне стежити за собою. Діти беруть приклад з нас. Неможливо навчити дитину не курити, не говорити погані слова або не грубіянити, якщо робиш це сам. В першу чергу, потрібно кожен день себе виховувати, щоб діти самі хотіли бути схожими на батьків.

Володимир Борисов:

Давайте своїм дітям робити те, що їм подобається (в рамках розумного), раптом саме в цьому вони досягнуть феноменальних успіхів.