Народна мудрість пропонує готувати сани влітку, а ТЕТ впевнений, що до корпоративу потрібно починати готуватись не менше ніж за місяць. Новий рік невпинно наближається, а разом з ним до нас рухається паніка з приводу відсутності відповідного вбрання для його зустрічі. Про те, в чому зустрічати 2019 рік, ми поговоримо трохи пізніше, а сьогодні розглянемо проблему вибору одягу для корпоративу. Адже вибір вбрання для зустрічі свята в колі колег має свої особливості.

Почнемо з заборон, аби ти одразу відкинула всі сумнівні варіанти. Тож, що точно не треба вдягати на корпоратив?

Аби почуватися максимально комфортно та впевнено, радимо тобі уникати:

  • занадто глибоких декольте та розрізів
  • коротких спідниць
  • прозорих вставок на стегнах, грудях і т.д.
  • вирізів у неочікуваних місцях, як то: гола спина, відкриті боки.

Всі ці деталі можуть не лише смішно й недолуго виглядати, а й викликати певні незручності. Пам’ятай, найголовніша вимога для такого вбрання — комфортність. Ти маєш почуватися зручно, зберігати впевненість та гарно виходити на фото. Аби тобі було легше визначитись, ТЕТ підготував кілька корисних порад.

Пам’ятай про вік

Яким би некоректним тобі не здавався цей коментар, але переоцінити його важливість важко. Чим старше ми стаємо, тим більш лаконічним та елегантним має бути наш лук. Саме за такої умови ти виглядатимеш набагато молодше та яскравіше, а не навпаки. Тож намагайся контролювати себе при виборі святкового вбрання — пам’ятай, що в усьому важливо знати міру.

Посада також має значення

Як і вік, твоя посада має значущий вплив на те, як оточуючі тебе сприймають. І нехай в колі друзів чи родини ти можеш розслабитися та виглядати сексуальною жінкою чи ніжною матусею, на корпоративі тебе сприйматимуть, перш за все, як професіонала. Тож якщо ти мітиш на позицію керівника відділу чи займаєш доволі високу посаду, то краще також відмовитися від занадто сміливих експериментів.

Не забудь про аксесуари 

Навіть найгарнішу сукню чи неймовірно стильний костюм можна спаплюжити неправильно підібраними аксесуарами. Обери ідеальний клатч чи невеличку сумку, уважно постався до вибору взуття та не забудь про лаконічні прикраси.

Так що ж вдягнути?

Ми вирішили не обмежуватися розпливчастими рекомендаціями, а обрали для тебе кілька актуальних образів, які обов'язково викличуть захват у колег.

  1. Асиметрія. Вона й досі актуальна. Це може бути сукня без одного рукава, а може бути спідниця з цікавим асиметричним низом.

  2. Благородний оксамит. Обери вбрання з цього матеріалу та ти точно не залишишся без уваги. Причому, такий рівень урочистості і відчуття свята підкреслить, і не буде виглядати занадто зухвало.

  3. Комбінезон. Останнім часом все більше модниць обирає для урочистих свят саме таке вбрання. Це відмінна альтернатива сукні, яка неодмінно приверне увагу твоїх колег, причому буде виглядати дуже елегантно.