Ми їх любимо, цитуємо та обговорюємо. Герої ситкому стали улюбленцями цілого покоління.

А як склалось життя акторів після серіалу? 

Джошуа Томас Реднор – актор, що виконав головну роль. 

У серіалі Тед Мосбі успішний архітектор, що має двох дітей, але нам цікаво як склалось життя актора. 

Після закінчення серіалу, у 2014 році актор знявся ще у двох серіалах. 

Перший – «Вулиця милосердя», 2016-2017 рік. Серіал заснований на реальних подіях, про громадянську війну у США.  

Другий – «Школа драми», 2018 року, де актор був  вже у головній ролі. Він зіграв вчителя, який змінив життя школи і всього міста своєю самовіддачею.   

Кобі Смолдерс – у серіалі зіграла роль коханої жінки Теда. Героїню звали Робін, вона телеведуча, полюбляє віски, зброю та цигарки. 

Після закінчення серіалу акторка знялась у фільмах: «Перший Месник», «Ера Альтрона», «Джек Річер 2: Ніколи не повертайся», «Вбити Гюнтера», «33 нещастя», «Друзі по коледжу» та «Месники: Війна нескінченності». Тепер ти точно знаєш де шукати Робін. 

Джейсон Джордан Сігел – наш Маршал. Це здоровань, який займався юриспруденцією та охороною навколишнього середовища. 

Закінчення серіалу принесло акторові дві головні ролі у фільмі «Домашнє відео: Тільки для дорослих» та «Відкриття». Також, актор побував американським письменником, естетом та моралістом у фільмі «Кінець тура».

Елісон Лі Ханніган була вже досить відомою акторкою до зйомок у серіалі. Ти можеш її пам’ятати по фільмам «Американський пиріг» та серіалу «Баффі - винищувачка вампірів», але після 2014 року гучних стрічок із акторкою так і не вийшло. 

Нілу Харрісу пощастило бути Барні, і мати у ситкомі безліч костюмів. Герой Ніла мав зв’язок з 250 жінками, дбав про зовнішній вигляд та вигадував правила життя. 

У період «Як я зустрів вашу маму»,  Ніл озвучував багато мультфільмів, певно, щоб напругу зняти. А після 2014 року він зіграв у чотирьох роботах, серед яких «Американська історія жахів» та «Загублена».

На цьому копати ми не закінчили.

ТЕТ знає скільки заробляють герої серіалу. І на правах спойлера, можемо сказати, що дах від цифр зносить…Можна жити як у найкращих піснях 50 cent.