Батьки висаджували Річарда з машини за 3 км від дому, змушуючи самостійно шукати дорогу

Річард виріс у багатодітній родині. Він був страшим із 4-х дітей. Батьки постійно переживали фінансові труднощі. Але на цьому проблеми хлопця не закінчились. Він страждав від короткозорості й дислексії. В школі його вважали дитиною, з вадами розвитку. Але мама Річарда вірила, що її син стане великою людиною. Дитинство хлопця приємним назвати складно. Батьки висаджували його з машини за 3 км від дому, змушуючи самостійно шукати дорогу. Але це було не знущання, а підготовка до складного дорослого життя.

Перші кроки в світ бізнесу Бренсон робив ще в школі

Спочатку хотів вирощувати ялинки, але пагони поїли кролі. Потім розводив папуг. Тут вже мама не витримала постійних пташиних криків і випустила їх. Згодом Річард почав видавати журнал Student. У нього навіть вдавалося залучити рекламодавців. Певний час видання мало популярність, але недостатню, щоб розвиватися. Student теж перестав існувати.

Бренсон вирішив заробляти гроші на любові до музики

Невдачі хлопця не засмучували, а навпаки — ставали поштовхом до генерування нових ідей. Молодість і запальний характер зіграли свою роль. Річард зрозумів, що можна заробляти гроші на любові до музики. Спершу він продавав музичні пластинки. Потім, набравшись кредитів, відкрив власну студію звукозапису. Першим, кого він записав, був вуличний музикант. Альбом Tubular Bells мав великий успіх і приніс Річарду чимало грошей. Наступними були нові зірки, серед яких Sex Pistols, Sting, Rolling Stones.

Cуд із British Airways

Бажання Річарда Бренсона набували більш глобального характеру. І він вирішив заснувати власні авіалінії. Арендував літак і навіть виграв суд із British Airways. Virgin Airlines мали великий успіх завдяки унікальним послугам. Наприклад, клієнтам бізнес-класу під час польоту робили масаж.

Мільярдер Бренсон продовжує генерувати ідеї, які йому вдається успішно втілювати.

Тепер ти знаєш, що всі труднощі тимчасові. І точно зможеш стати мільярдером.