Чесність вважається запорукою міцних та здорових стосунків. Проте всі ми іноді брешемо. Чи то від бажання здаватися краще, ніж ми є, чи то від страху повністю розкритися перед малознайомою людиною. Нещодавно в мережі з’явилися результати нового соціологічного дослідження від медичного сервісу BodyLogicMD, в межах якого науковці опитали 1320 жінок, аби з’ясувати про що дівчата брешуть найчастіше. Сьогодні ТЕТ привідкриє завісу таємниці та, можливо, допоможе тобі краще зрозуміти жіночі думки.

Перше місце в рейтингу брехні зайняла розмова про кількість сексуальних партнерів. 44,4% респонденток відповіли, що вони обманюють своїх партнерів щодо кількості колишніх. Дослідники припускають, що така поведінка може свідчити про небажання відкривати правду через страх бути осудженими чи, навпаки, висміяними через нестачу досвіду. 

33,3% жінок розповіли, що вони брешуть з приводу своєї ваги. Невідомо як в їхньому спілкуванні з протилежною статтю випливає така тема, проте факт є фактом. Тож якщо кількість кілограмів в тілі твоєї обраниці насправді сильно тебе хвилює, радимо не вірити їй на слово.

28,4% респонденток брешуть про свої житлові умови. Дійсно, кому захочеться говорити про те, що він у дорослому віці ділить квартиру з батьками?

Майже така ж кількість, а саме 27,2% жінок, не будуть чесно відповідати на питання про заробіток. Можливо, вони соромляться рівня прибутку, чи, може, навпаки не хочуть давати тобі зайвий привід позаздрити. Крім того, 23,5% дівчат брешуть щодо своїх хобі, а 18,5% не скажуть правду про власну професію. 

Цікаво також, що 19,8% жінок приховують факт наявності в них активних стосунків. “От брехухи”, — скажеш ти. Але за результатами того ж дослідження кількість чоловіків, які приховують факт наявності в них партнерки, сягає 21,4%.