Поцілунок може бути різним: ніжним, дружнім, пристрасним, палким, дитячим, п’янким, стриманим, диким… Та в деяких випадках він ще може бути дивним, незграбним та відразливим. І навіть якщо ти думаєш, що твої цілунки можна охарактеризувати лише добрим словом, то ми радимо все ж ознайомитися з нашим топом помилок. Адже досконалість не має межі.

1. Відкриті очі

Вчені довели, що люди зазвичай закривають очі під час поцілунку саме через те, що в цей момент нашому мозку стає важко обробляти і зорову і тактильну інформацію, тож він просто відсікає таким чином зайве. А той, хто цілується із відкритими очима, здається нам нещирим та дивним.

2. “Ліниві” руки

Твої руки під час поцілунку можуть та мають бути використані для посиленні тілесного контакту. Ти можеш торкатися волосся партнера, його обличчя, рук. Якщо ж у той час, як твої губи зайняті цілунком, руки просто висять без справи, все це починає виглядати недолуго та безглуздо.

3. Язикові труднощі

Мало язика – нудно, багато язика – дивно. Проте незважаючи на всі ці труднощі, саме язик є ледве не найважливішим інструментом у поцілунках. І ти маєш навчитися їм правильно користуватися. Слідкуй за діями партнера, контролюй кількість слини та намагайся знайти ідеальний баланс між діями язика та губ.

4. Стиснуті губи

Ти взагалі хочеш цілуватися чи тебе змушують робити це силоміць? Деякі люди ведуть себе під час поцілунку так напружено, що можуть викликати ніяковість навіть у найбільш розкріпачених партнерів. Розслабся вже нарешті!

5. Кусючість

Якщо це приємна гра, у якій беруть участь двоє, то можеш спокійно використовувати зуби під час поцілунків. Якщо ж кусатися любиш лише ти, то є велика вірогідність того, що партнер просто терпить твої знущання.

6. Різкість

Різкість у поцілунках = незграбність. Один необережний рух, і от ви вже зіткнулися носами чи боляче стукнулися зубами. Намагайся рухатися повільніше та плавніше, аби уникнути таких неприємних моментів.

7. Одноманітність

Зберігати однаковий темп важливо у забігах на марафонські дистанції, а от у поцілунках краще змінювати швидкість та натиск, аби урізноманітнити процес та надихати партнера на продовження ніжної гри.

Здається, все дуже просто та зрозуміло. Тож, ТЕТ радить тобі не зволікати ані хвилини та йти відпрацьовувати свою майстерність на симпатичному партнері. А якщо ти хочеш ще трохи покопирсатися у теорії – пропонуємо тобі пройти цікавий тест, який визначить наскільки добре ти вмієш цілуватися.