Два тижні

Найдовше зберігаються нарізані сир та ковбаса, загорнуті у плівку. Зберігаються довго, але зі столу зникають в першу чергу. Якщо в тебе все-таки щось лишилось — обережно загорни тарілки у плівку та постав в холодильник. Слідкуй, щоб це була не найхолодніша частина, інакше сир та ковбаса обвітряться. 

П’ять днів

Якщо на твоєму новорічному столі була справжня червона ікра — вітаємо, 2018 був вдалим роком. Продовжуй в тому ж дусі у 2019. І зберігай ікру не більше ніж 5 днів у відкритій банці. Коли мине цей строк, мальки з ікри не з’являться, а от з місцевими гастроентерологами ти можеш познайомитися. 

Чотири дні

Все менше часу лишається на доїдання, тому поспішай. Протягом чотирьох днів треба з’їсти гарно просмажені стейки та відбивні з пташиного м’яса та телятини. Якщо місця в шлунку вже не лишилося — ретельно загорни все в харчову плівку та поклади в найхолодніше місце в холодильнику.  

Три дні 

Продовження м’ясної історії. Ціла запечена курка, гуска чи інша пташка зберігається 3 доби. Так само і всі страви з баранини та свинини.   

Два дні 

Настав час салатів. Якщо ти розділив салати на порції і заправляв їх по мірі необхідності, то незаправлені залишки можна вживати ще 2 дні після приготування. Про заправлені салати поговоримо далі. 

24 години

“Кохана, ти хотіла шубу — оселедець для неї я вже купив!” Новорічний жарт, після якого можна лишитися без коханої. Але все ж шуба — така ж традиційна страва, як і олів’є, тому приготувати її треба обов’язково. Приготувати і одразу з’їсти. В салаті багато майонезу та свіжа риба — тому зберігати в холодильнику його можна не більше доби. Якщо в тебе десь досі захована тарілочка цієї смакоти — як не жалій, доведеться викинути. 

12 годин 

Все що далі, вже має має бути в смітнику. Всі салати зі свіжих овочів, заправлені соусами без майонезу, можна зберігати до 12 годин. Їсти їх після цього — це щось схоже на російську рулетку. Не знаєш, коли буде постріл. Те саме стосується холодцю.

6 годин

Беззаперечний лідер зі швидкості псування — салати, заправлені майонезом. Тому улюблене олів’є, салати з крабових паличок та інші смаколики треба змащувати соусами прямо перед подачею і їсти максимально швидко. Щоб не ризикувати.