Візьми великий аркуш паперу. Бажано ватман. Але можеш і шпалери використати. Також тобі знадобляться різнокольорові маркери.

Що трапилось цього року

Напиши головні події року, що викликали в тебе найсильніші емоції: гордість, захоплення, любов. Згадай і випиши всі труднощі, з якими зіштовхнувся. Окремо виділи те, чого ти навчився.

Чи всім ти задоволений

Поділи своє життя на категорії: фінансовий стан, родина, друзі, відпочинок, здоров’я, любов, розвиток. Кожну оціни за шкалою від 1 до 10. Оцінив? Виділи категорії з найнижчими й найвищими балами. А тепер зрозумій для себе, як не втрати те хороше, що вже маєш. І як підвищити рівень в інших категоріях. Тільки здобувши повну гармонію, ти відчуєш себе дійсно щасливою людиною.

Постав цілі


Чого ти хочеш досягти в новому році? Наприклад, вивчити якусь мову, сісти на шпагат, відмовитись від шкідливої їжі, знайти нову роботу, помиритись із батьками. Цей список безкінечний. Подумай, про що ти мрієш, чого бажаєш, що не треба відкладати на потім. Зрозумій, яким шляхом ти будеш цього досягати. З чого почнеш. Встанови дедлайни.

Перенеси свої цілі на комп’ютер, в блокнот і календар на телефоні. Встанови нагадування. Можеш папірці з написами розклеїти в кімнаті. Головне, чітко визнач свою дорогу. І щодня роби хоч 1 маленький крок до своєї мети. І вже за рік будеш пишатися собою!