Модель та власниця гігантського косметичного бренду Кайлі Дженнер разом із дочкою постала в образі величезного і дуже милого метелика. 

Періс Гілтон вирішила довго не думати і перевтілилася в свою тотемну тварину — єдинорога. 

Чоловіки також експериментували. Співак Гаррі Стайлз на один вечір став Елтоном Джоном взірця 1975 року. Поп-королю так сподобався образ, що він навіть опублікував фото Гаррі на своїй офіційній сторінці в Instagram. 

Українські зірки не пасуть задніх. Співачка Тіна Кароль перетворилася з пшеничної білявки з яскравими губами на холодну, але добру всередині Білу королеву з “Аліси в Країні див”. Образ Тіні виявився дуже до лиця. То може, в попелясту білявку, Тіно? 

Актор “Одного разу під Полтавою” Юрій Ткач пережив тотальну трансформацію обличчя. Артист виклав на своїй сторінці в Instagram відео, де він перевтілюється в невідомого дикуна-гобліна. З таким макіяжем Юрія було взагалі не впізнати. 

Зіркові тварини також святкували Геловін. Домашній улюбленець модельєра Донателли Версаче приміряв два образи: милого диявола з крильцями та бджілки. Не вийшло в нього стати чудовиськом навіть на ніч, дуже вже милий. 

Вічно незадоволений Грампі Кет не змінив своєму настрою, а в честь Геловіну навіть став ще більше незадоволеним. Гремпі виявився модником: приміряв три образи до свята. 

А який лук найбільше сподобався тобі?