Анна Саліванчук та Різдво 

За традицією, Анна Саліванчук та її сім’я у Святвечір лишаються вдома. Члени родини не сваряться та миряться з тими, на кого ображалися. Крім того, акторка сама співає та вчить дітей колядок. Зірка вважає, що цю традицію точно не можна забувати, адже це унікальна історія і цінності українського народу. Не забуває Анна Саліванчук і про традиційні різдвяні страви.

Дмитро Вівчарук та власні традиції

«На карантині ми разом з дружиною Ольгою почали кожен день створювати собі свято. По середах у нас день кіно – ми ходимо з малечею у кінотеатр, раз на тиждень обов’язково їдемо туди, де ще не були (зазвичай у межах Києва). Двічі на рік ми десь відпочиваємо – це і дітям добре, і нам дорослим теж потрібно для зміни обстановки.»

Сімейні Великдень та Новий рік Анастасії Оруджової

«У нас є сімейний рецепт паски, але мама і сестра поки його не розкривають. Тому що я ще ніколи не пекла паски. А ось поїсти їх – це я з задоволенням! Великдень у моїй підсвідомості – це світле та сімейне свято! Коли рідні обов'язково поруч, є купа смачної їжі, а ще – ми пробуємо багато різних пасок і вирішуємо, чия найсмачніша .
А на Новий рік ми завжди купуємо червону ікру («тільки в цей день її можна їсти навіть ложкою»). І ще традиція: ми завжди збираємося разом, тому що одного разу ми роз'їхалися і у нас всіх був дуже невдалий рік.»

Сімейне хоббі Ігоря Ласточкіна

Коли є вільний час, сім’я Ласточкіних намагається кудись поїхати (за кордон, по Україні, або хоча б по Києву). Також намагаються відзначати разом всі великі і важливі свята – день народження, Новий рік… А ще у них є спільне хобі – катання на велосипедах.

Анатоль Фон-Філандра і подорожі

«За традицією, на Різдво ми сім’єю їздимо у Львів до друзів. А потім повертаємося додому, збираємося разом з батьками та всіма родичами і всі дружно їмо святкове олів’є. Ще ми любимо передивлятися сімейні відео, як наші з дружиною, так і батьків. І обов’язково знімаємо кожну поїздку, потім я монтую ці спогади, які потім можна переглянути на свята. Як на мене, це дуже цінно».

Святкова атмосфера родини Юрія Ткача

«Нам тільки привід дай щось відзначити! Іноді і приводу не треба, головне, щоб компанія була хороша. Можемо відзначати дні два-три. Мова не йде про те, що сіли за стіл - і не встаємо. Пішли по місту погуляли, в парку на атракціонах покаталися, десь ще полазили - повертаємося до трапези. Так свого часу тусувалися наші з Вікою батьки, тому перед очима є приклад. Ми теж дуже любимо гостей. Що важливо, у наших батьків гості часто і ночували - особливо якщо приїжджали з іншого міста. Наш будинок теж завжди відкритий для друзів. І я цим пишаюся.»