У рік Собаки краще або взагалі не фарбувати волосся, або вибирати максимально природні відтінки: блонд, відтінки русого, каштановий колір, темний шоколад і чорний.

Ох, ці хвилі


Довге, блискуче й здорове волосся завжди в тренді. Цього року в моді будуть кучері. Але не всі. Забуть про занадто гострі чи маленькі, ніби в Пуделя, кудряшки. Вибирай легкі й ніжні хвилі. Не фіксуй їх лаком. Нехай лягають, як забажають. Робити їх можна на плойку, бігуді чи просто закрутивши вологе волосся в гульку. Дівчата, діліться в коментарях своїми секретами.

Хвіст — на всі випадки життя


Дівчата, погодьтеся, хвіст — це дуже зручно. І ця зачіска вже давно не асоціюється зі школяркою-відмінницею, в якої списує домашнє завдання весь клас. З хвостом можна і на прогулянку з друзями вийти, і на світський захід завітати. Цього року в моді й далі високий хвіст. Він не має бути ідеальним, туго затягнутим. Природність нині в тренді.

Вибриті скроні


Тут вже можуть відірватися найсміливіші модниці. Бо варіант із частково збритим волоссям можна застосувати і до довгого, і до короткого волосся. Це може бути каре, каскад, кудрі й навіть хвіст. Головне, не збривай волосся на потилиці. Це вже не зовсім актуально.

Нема волосся — нема проблем


Це вибір тих, кого дістали правила, стереотипи і набридло годинами робити укладку. На піку моди буде ультракоротке волосся. Але не зовсім лиса голова. Довжина волосся маю бути хоч 3 мм. З такою зачіскою дуже зручне. Вона не зіпсується під шапкою. Лаки, пінки й гелі можна взагалі викинути. Достатньо просто помити голову.