Мода примушує постійно шукати сміливі рішення, аби виглядати стильно та неординарно. Трендові речі точно не підійдуть консерваторам. Проте дівчата, які готові до яскравих експериментів та мають добре почуття гумору, оцінять популярність дивних аксесуарів. Якщо ти бажаєш виділятися з натовпу, ТЕТ рекомендує придивитися до тренду на жартівливі прикраси!

Для любителів макаронних виробів

Сережки, каблучки або кольє з макаронних виробів різних форм — цікава спроба виглядати яскраво. Ці прикраси не схожі на дитячі аплікації! Наприклад, данський ювелірний бренд Trine Tuxen надихнувся італійською кухнею та виготовив колекцію прикрас у вигляді фарфалле, равіолі та макарон-равликів. Творці зробили вироби настільки витонченими, що вони не лякають, а зацікавлюють модниць!

Прикраси з комахами

Хтось не виносить зовнішній вигляд жучків та черв’ячків, а для когось це чергова геніальна ідея. Комахи стали трендом у світі прикрас, їх не раз демонстрували на модних показах Лондона, Мілана та Парижа. Унікальні вироби з різноманітними метеликами, жуками, мухами та бабками почали активно з’являтися в одязі, прикрасах для волосся та аксесуарах.

Частини тіла

Дизайнери нерідко створюють цікаві прикраси, але цей тренд дійсно вражає. Навіть модний дім Saint Laurent втілив це сміливе рішення у свої колекції. Як не дивно, такі приголомшливі ідеї зацікавили жінок по всьому світу. Кольє з імітацією зубів, наперсток у вигляді пальця з пофарбованим нігтем, сережки-носи та вуха — і це ще не весь асортимент!

Як носити дивні прикраси та виглядати стильно

Жартівливі аксесуари мають зробити образ іронічним, а не безглуздим. Тому варто навчитися правильно комбінувати такі речі. Наприклад, незвичайні прикраси підійдуть під спорт-шик або бохо-стиль. Смішні сережки можна приміряти навіть із вечірньою сукнею, якщо вони будуть доречні. Такі речі «грають»‎ з глядачами, притягують до себе увагу та роблять образ продумано грайливим.

Модні експерименти у черговий раз доводять, що фантазія не має меж, а натхнення може приходити звідки завгодно. Нехай це буде тарілка пасти, павуки або частини тіла. Креативні ювелірні прикраси — це своєрідний виклик своїй сміливості, адже не кожен наважиться застосувати такі цікаві речі у гардеробі.

Більше екстравагантних та кумедних експериментів зі стилем ти можеш побачити у нових випусках шоу «Зірки, чутки & Hallywood» по буднях о 15:15 на ТЕТ.