Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ»

Відчуваєш, як у жилах гуде козацька кров, і хочеш побачити, де наші пращури відстоювали свободу? Тоді ТЕТ радить відвідати історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Він розташований на острові Хортиця і є частиною національного заповіднику. 

Тому одразу після того, як ти відкриєш всі сторони козацького життя, зможеш вирушити на містичну сторону Хортиці. Цей острів утворений з лавоподібного каміння, якому більше мільйона років. Подейкують, що острів магічний, і саме тому Дмитро Байда-Вишневецький обрав його першим козацьким прихистком. 

Єлисеївський кар’єр

З поїздкою сюди варто почекати до початку тепла. В Єлисеївському кар’єрі раніше видобували камінь пегматит. Пізніше, коли кар’єр почав затоплюватися водою, працівники його покинули. Сьогодні це мальовниче місце з похилими кручами. Тут можна як скупатися, так і насолодитися краєвидом. 

Молочний лиман 

Молочна ріка, кисільні берега — цю приспівочку знають усі, хто читав казки. Молочний лиман складається з банальних води та піску. А молочним його називають, тому що у воді високий вміст солі, через що водойма здається білою. Глина лиману має лікувальні властивості, тому тут можна і здоров’я підправити, і поповнити Instagram цікавими фотографіями.

Їдемо далі? ТЕТ вже дізнався, що острів Хортиця — місце містичне. Тож таємниць та легенд буде багато.