Гуаша — новомодний скребок для масажу, про який розповідає кожен б'юті-блогер в Інстаграм. Інструмент прийшов до нас зі старокитайської медицини. Виготовляють його з натуральних матеріалів: нефрит, агат, дерево, ріг, кістка. Масажна техніка гуаша позбавляє від набряків, налагоджує кровообіг і відтік лімфи, покращує обмін речовин в клітинах шкіри, тим самим впливаючи на колір обличчя, він стає рівнішим. Регулярне виконання процедури знімає напругу, тонізує і впливає на контури обличчя, роблячи їх чіткішими і підтягнутими.

Особливості та протипоказання

Цей вид масажу підходить не тільки для обличчя, але і для тіла. Однак робити його краще у перевіреного фахівця, оскільки легко травмувати судини через необережні дії. Якщо все ж хочеться спробувати техніку самостійно, головне запам'ятати правило: рухи повинні виконуватися від низу до верху, від центру — до периферії.

Також варто з'ясувати, чи немає у тебе протипоказань, перш ніж купувати скребок. Серед них: розацеа, купероз, загострення герпесу, акне і висипання. Якщо у тебе ГРВІ, від масажу теж варто відмовитися. Ще одне важливе правило — обов'язково уникати область навколо щитоподібної залози. Масаж виконують поверх кремів, сироваток або спеціальних масел ввечері на очищену шкіру.

Технологія масажу

Візьми скребок фігурною стороною вгору. Акуратно притисни увігнуту частину до шкіри, рухайся від перенісся до вилиць і скронь. Виконай 10 разів і повтори симетрично.

Тепер скребок повинен розташовуватися в районі лоба горизонтально, обережно масажними рухами просувайся до лінії росту волосся.

Переходь до шиї, масажувати потрібно до підборіддя. Не можна робити масаж в центрі, там розташовується щитоподібна залоза.

Тепер можна перейти до носо-губної складки, а потім загостреною частиною пройтися по підборіддю знизу вгору.