‎Улюблений серіал мільйонів тривав цілих 10 років, остання серія вийшла ще в 2004 році. А у 2019 з’явилися чутки про можливе продовження «Друзів». І це дійсно сталося, у квітні 2021 року завершилися зйомки, а через місяць відбулася прем’єра спец епізоду на HBO.

Цікаво, що акторський склад залишився без змін. Головні ролі зіграли Девід Швіммер, Ліза Кудроу, Кортні Кокс, Дженніфер Еністон, Меттью Перрі та Метт Леблан. Також продюсери запросили відомих зірок: Леді Гагу, Девіда Бекхема, Сінді Кроуфорд, Кару Делевінь, Джеймса Кордена, Джастіна Бібера, музичний гурт BTS та інших. Продюсером та режисером епізоду став Бен Вінстон.

Серія була представлена у вигляді ток-шоу з ведучим Джеймсом Корденом і шістьма головними персонажами на тому самому дивані, а також багатьма неочікуваними гостями. За сюжетом актори не перетворювались у своїх персонажей, а залишилися собою, аби розповісти глядачам, яким чином був створений проєкт. До речі, для стрічки навіть не було прописано сценарію. Уже встигли переглянути довгоочікувану прем’єру?