Красива й лаконічна сторінка в Instagram — це не тільки модно й круто. Instagram дозволяє відкрити й показати людям свою креативність і неперевершений смак.

Ти ж, мабуть, знаєш, що одні пости мають ефект «вау», а інші — «пфффф, шо це?». Ми підготували кілька порад, що допоможуть не осоромитися в Instagram.

1. Стиль. Твої фото любитимуть більше, якщо вони матимуть щось спільне (окрім тебе, звичайно). Якщо ти не можеш постійно постити фото в однаковій палітрі кольорів, тоді навчись грамотно їх чергувати. Не роби хаосу на своїй сторінці. Наприклад, нехай 5-7 фото показують загальний план (краєвиди, небо), наступні — мають зображення окремих деталей. Те ж саме з кольорами: кілька фото в ніжних відтінках, наступні — в соковитих, потім — чорно-білі.

2. Бери не кількістю, а якістю. Найкраще постити 1-2 фото в день. Якщо ти у відпустці, а місцевість зачаровує красою, кількість постів у день можна збільшити до 4. Але не більше. Твоя ціль — викликати в людей бажання побачити більше фото, з нетерпінням їх чекати, а не дратуватися через надмірну кількість.

Не роби банальних фото. Шукай родзинку: нестандартні пози, красива тінь, оригінальний ракурс.

3. Забудь про колажі з фото. Ні, Ні і ще раз Ні.

4. Час. Найбільш вдалий час для нового посту — ранок (9:00 – 12:00) і вечір (19:00 – 21:00).

5. Підпис. Фото має «говорити». Цікавий підпис зможе правильно передати настрій посту.

6. Користуйся геолокацією. Людям подобається знати, де саме зроблене фото. Надмірна секретність ні до чого.

7. Оригінальний хештег. Використовуй до 5 хештегів. Придумай свій хештег, за яким твої підписники або випадкові відвідувачі сторінки знаходитимуть твої публікації, присвячені певній темі. 50 хештегів — це навіть неестетично. Вони, звичайно, зроблять фото більш популярним, але не приваблять нових підписників, а в уже існуючих викличуть тільки сміх.