Стосунки Люби та Олега продовжують дедалі  погіршуватися. Хлопець викликав справжню хвилю люті в коханої, коли за його провини вони не змогли заробити лайк минулого вечора. Звичайно, програвати буває сумно, особливо коли завдання таке просте та зрозуміле, але реакція Люби була сприйнята всіма гравцями як занадто яскрава. Проте, здається, Олег вже звик до такої поведінки дівчини. 

Своїми словами про зруйновані стосунки він розчулив всіх конкурентів, але не кохану дівчину. “Я не можу приділяти увагу цим конкурсам. Моя голова зайнята іншим. В нас така напруга в стосунках, я взагалі не відчуваю від неї ніякої підтримки, не чую нічого доброго. Між нами стіна. Я не можу її пробити”. Дійсно, на відвертість коханого Люба не відповіла взагалі нічого. Як і не змогла виконати челендж в спортивному залі. Олег на подив всіх також не впорався із завданням, хоча раніше саме він проявляв найбільшу обізнаність в житті коханої. Але ввечері хлопець зміг порадувати Любу екстралайком, майстерно впоравшись із літром вина. 

Ксенія та Олексій, хоча й прожили разом вже 10 років, досі не знають один про одного багато речей. Мабуть, саме цій парі було найважче миритися з біллю та приниженнями під час челенджів, адже для них таке випробування мало б бути найлегшим. Вчора Олексій знову показав свою вимогливість до партнерки та навіть продемонстрував деяку черствість. Коли в своїй частині випробування помилялася Ксенія, було очевидно що дівчина дуже переймається за чоловіка та боїться зробити йому боляче. 

А от Олексій в свій “зірковий час” давав неправильні відповіді досить спокійно, принаймні, зовнішньо так здавалося. Панікувати тут справді було б недоречно, але вимагати від дружини стійко приймати відра з помиями – це вже занадто. Міг би дозволити коханій хоча б пожалітися досхочу. Втім, Льоша також реабілітувався за свої помилки, заробивши екстралайк. Спортсмен, який залпом осушує глечик вина, це доволі рідкісне видовище. Здається, тепер ми бачили все. 

Жанна вразила коханого своїм легкодумним підходом до челенджу. Чи то від стресу, чи з якоїсь іншої причини, дівчина забула про Женю майже все. На захист дівчини можемо лише сказати те, що вона досить сильно переймалася своїми поразками та доволі стійко переносила відра з помиями за помилки коханого. А от Женя не дуже жалів дівчину – доки Жанну поливали риб’ячим “супом” він жартував та ледве стримував сміх. Може то така захисна реакція? Ну тоді все спрацювало, адже саме він з усіх хлопців показав в цьому челенджі найкращий результат. 

Саша та Женя разом краще за конкурентів впоралися з челенджем. Виявляється, ця пара за строк проекту вже встигла зблизитися настільки, що навіть змогла перемогти наших жонатиків в цьому доволі інтимному змаганні. Неймовірний прогрес стосунків відображається і в турнірній таблиці. Кияни знову займають перший рядок в рейтингу гравців та мають твердий намір отримати перемогу та 200,000 гривень. Проте все ще може кардинально змінитися, і фаворити минулого дня легко можуть стати невдахами в новій серії. Цікаво, чи витримає новонароджене кохання Саші та Євгена напругу чвертьфінала?  

Саме сьогодні одна з пар залишить проект. Як вважаєш, хто буде лузером? Ділися своїми здогадками в коментарях та не забуть увімкнути телевізор о 22:00, аби першим побачити прем’єру нової серії ЛавЛавCar. Буде дуже гаряче!