На початку серії Люба здивувала всіх своєю впевненістю, сказавши: “Головне не перемога, а те що ми разом”. Дійсно неочікувані слова. Особливо зважаючи на те, що ще вчора дівчина казала про істотне погіршення стосунків з коханим на проекті. Проте випробування бідністю дуже швидко знов змінило позицію Люби. Не дивлячись на намагання Олега впоратися з челенджем якомога краще, вона засумнівалася в його здатності прогодувати родину. “Я все життя прожила в общазі. І я не хотіла б щоб мої діти жили так само”. Звичайно, ми розуміємо таку позицію, проте справді міцні стосунки мають будуватися на вірі партнерів один в одного, а в цій парі ми бачимо, що впевненості не вистачає обом закоханим. 

Всі ми пам’ятаємо про те, як Люба неодноразово засмучувала Олега, роблячи все наперекір його словам. У всіх подібних вчинків завжди є вагомий привід, хоча б в очах самої людини, проте ми радимо тобі частіше забувати про образи та залишати за партнером право на помилку. Такий підхід може не тільки посилити довіру між закоханими, а й врятувати стосунки. Але мабуть, вже не ці стосунки. Наприкінці серії, після того, як виявилося, що саме ця пара залишає проект, Люба та Олег остаточно посварилися, наговоривши один одному купу жахливих речей. Втім, якщо вже так вийшло, що стосунки зруйнувалися, люди мають зробити цінні висновки та прийняти новий досвід. В цьому, Любо, ми цілком згодні з тобою.

Олексій та Ксенія на проекті, здається, дійсно покращили стосунки та навчилися більше цінувати один одного. Дівчина після всіх випробувань зміцнила свою впевненість в чоловікові: “Льоша в будь-якому випадку прогодує родину. Я знаю, що якщо буде треба, він і мертвого коня продасть”. Дійсно, Олексій неодноразово показував свою готовність зробити що завгодно заради перемоги, проте він нерідко також вимагав від коханої такої ж віддачі. 

Але проект дозволив чоловікові по іншому подивитися на Ксенію. Льоша неодноразово казав про те, що завдяки челенджам він зміг побачити в коханій тендітну жінку, яка потребує захисту та турботи. Сподіваємося, що після закінчення ЛавЛавCar ці почуття залишаться в серцях подружжя. Якщо це і справді буде так, то Олексій та Ксюша мають всі шанси щасливо дожити разом до глибокої старості. Сподіваємося, що так воно і буде.

Саша та Євген, які на цьому проекті лише почали пізнавати один одного, дійсно далеко просунулися в стосунках. Між ними встановився міцний зв’язок, який став результатом численних перевірок героїв на міцність. Олександра зрозуміла, що хлопець в будь-якій ситуації вилізе зі шкіри задля комфорту та щастя коханої, а Євген ще більше закохався в сильну та неприступну дівчину. 

Злагодженість партнерів та їхня впевненість один в одному лише покращили їхні результати в челенджах. Проте закоханим доведеться дізнатися один про одного ще дуже багато. Виживуть їхні стосунки в реальному житті чи ні – покаже час. А от впоратися з фіналом проекту кияни, втім, які і їхні конкуренти, можуть. Проте, яким би не був результат гри, обидві пари фіналістів вже отримали по маленькій перемозі в своїй війні за кохання. 

Не забувай, що сьогодні на тебе чекає грандіозний фінал ЛавЛавCar. Вмикай телевізор о 23:00 та першим дізнайся хто ж з учасників отримає головний приз – 200,000 гривень. Як вважаєш, хто переможе? Ділися своїми здогадками в коментарях.