Виявилося, що наш порно-агент далеко не такий пухнастий та милий зайчик, яким здається на перший погляд. Невдача під час проходження квесту на фермі вивела Женю з себе та змусила його показати всім навколо темний бік своєї натури. Трощачи все підряд, Євген налякав Жанну та змусив її відчути сором за поведінку партнера. Проте сором це далеко не найстрашніший з можливих наслідків такої поведінки. Неспроможність хлопця контролювати агресію в тяжкі хвилини та легкість, з якою він заводиться, насправді можуть бути досить небезпечними. Правда, сама Жанна каже, що таке стається з коханим не часто, а на випадок втрати контролю в неї є золоте правило: “Женя біситься — не лізь”.

Пережити поразку не зміг із честю та гідністю й Олексій. Він влаштував сцену перед всіма конкурентами, вважаючи свій програш помилкою. Мабуть, не варто було цього робити. Так, умови змагань суворі, а конкуренція між учасниками ЛавЛавCar доволі жорстка, проте це не привід жаліти себе. Чи пам'ятає наш герой, як він не хотів приймати скарги Ксюші? А тепер він сам жаліється на несправедливість життя та важкі умови. Не сумуйте, хлопці, вам і так постійно щастить. Треба ж хоча б іноді програвати, кажуть, це допомагає від зіркової хвороби.

Декілька сварок під час випробувань третього дня закінчаться для Олега та Люби великим скандалом четвертого. Мало того, що Олег намагається контролювати всі сторони життя коханої, обираючи замість неї одяг та косметику та забороняючи їй лишатися наодинці навіть із масажистом, він ще й постійно командує дівчиною та кричить на неї. Правду каже Жанна, в таких стосунках Люба завжди залишатиметься жертвою, а тиранія з боку Олега буде лише посилюватися. Побачимо, чи зможуть наші герої змінити цю ситуацію до кінця проекту.

Виявляється, Женя-модель також не той, ким здається на перший погляд. Проте його секрети були скоріше приємним бонусом, аніж лячними скелетами в шафі. Наш киянин насправді народився та виріс в сільській місцевості, так що не торсом єдиним цей хлопець може заробляти на хліб. Євген зможе прогодувати кохану навіть у дуже жорстких умовах. Бачимо, Саша також не очікувала від партнера таких умінь. Що ж, поздоровляємо тебе, Женю. Проте радимо не дуже зазнаватися — популярність штука нетривка, тож наступного дня з тобою може статися що завгодно. Сплутати їжака з пацюком? Водяного з русалонькою? Проте, розсмішити кохану ти точно зможеш завжди. А це вже не так і мало в нашому бентежному світі.

Що чекає на наших героїв далі? Чи всі учасники проекту зможуть дістатися фіналу та витримати всі випробування, що ми їм підготували? Більше ти дізнаєшся вже наступного тижня. Вмикай ТЕТ о 19.00 з понеділка по п’ятницю або дивись всі серії ЛавЛавCar онлайн просто зараз.