Що: Freedom-Jazz

Запальні дівчата з гурту Freedom-Jazz виступлять з шоу-програмою "ДУ-ДУ-ДУ". Здогадався з назви з чого розпочинається програма? Ага, з дудочок.

Де: CARIBBEAN club, м. Київ

Коли: 22 та 29 листопада о 20:00

Ціна: від 390 грн

Що: Ілюзійне шоу

Магічне та загадкове шоу для дітей! Тут вони не лише побачать магію, а й навчаться виконувати деякі фокуси.

Де: Canadian Club, м. Київ

Коли: 25 листопада о 16:00

Ціна: від 150 грн

Що: Тур гурту KARNA

Новий хіт "Party на Прикарпатті" буде лунати в Рівному та Луцьку! Якщо будеш у цих містах наприкінці листопада, обов'язково відвідай концерт.

Де: м. Рівне та Луцьк

Коли: 29 листопада о 19:00 (Рівне) та 30 листопада о 19:00 (Луцьк)

Ціна: від 150 грн

Що: Концерт ONUKA

Неймовірний електронний музичний гурт відвідає чотири українських міста з концертним туром та презентує новий альбом "MOZAЇKA"

Де: ДК "Дружба народів", м. Черкаси; Театр музкомедії, м. Одеса; Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської м. Чернівці; Хмельницька обласна філармонія, м. Хмельницький.

Коли: 23 листопада (м. Черкаси), 26 листопада (м. Одеса), 29 листопада (м. Чернівці) та 30 листопада (м. Хмельницький) о 19:00

Ціна: від 220 грн

Що: Kiev Voguing Nights

Захід для всіх модників столиці. Кожен з учасників може взяти участь у танцювальному батлі та довести, що він найкрутіший.

Де: Теплий Ламповий, м. Київ

Коли: 24 листопада о 20:20

Ціна: від 249 грн

Хочеш дізнаватися про більше крутих заходів у своєму місті? Переходь за посиланням та підписуйся на наш Telegram-канал — там усі найцікавіші події та багато корисних матеріалів.