Якщо ще декілька років тому шикарна шуба з натурального хутра була заповітною мрією кожної другої українки, то сьогодні мода на таке вбрання потроху поступається місцем більш екологічним альтернативам. Все більше містянок при виборі зимового одягу віддають перевагу шубам, при створенні яких не постраждала жодна тваринка. Вони або божевільні, або в цьому й дійсно щось є. ТЕТ вирішив розібратися з тим, які переваги має сучасне штучне хутро перед натуральним.

По-перше, це недорого

Так-так, криза не минула боком, мабуть, жодну людину в нашій країні. А ціни на хутро завжди були просто захмарними. Зараз же витратити на зимову одежину пару тисяч доларів можуть дозволити собі хіба що обрані. 

Це красиво

Моду на штучне хутро (або екохутро) пару років тому підхопили найвідоміші дизайнерські бренди планети. Зараз над створенням актуальных моделей штучних шуб працюють кращі дизайнери модних домів Max Mara, Sanayi 313, Sandy Liang та інших. Не так давно до “зеленої” лихоманки приєдналися й Gucci. Цей бренд повністю відмовився від використання натурального хутра в своїй роботі. І це при тому, що свою першу славу Gucci набували саме завдяки розкішним деталям одягу з хутряним оздобленням. Так, наука рухається вперед, разом з нею рухається і модна індустрія. 

І, крім всього, зручно

Якщо раніше штучне хутро за своїми властивостями значно поступалося натуральному, то сьогодні виробники текстилю досягли просто нереальної натуралістичності та якості свого продукту. До того ж, якісна штучна шуба буде не менш, а може й більш теплою, ніж її “тваринний” аналог, завдяки використанню новітніх утеплювальних матеріалів. 

Також варто відмітити, що штучна шуба, на відміну від натуральної, зовсім не боїться дощу чи мокрого снігу. Якщо хутро після такого “душу” запросто може змінити форму, втратити блиск чи набути неприємного запаху, то синтетику достатньо просто просушити і все, вбрання буде мов нове.

Серед інших переваг штучного хутра перед натуральним можна відмітити гіпоалергенність, майже необмежену варіативність дизайнів та порівняну легкість. 

Тож, якщо ти вагаєшся між тим, що ж обрати, ТЕТ радить тобі не поспішати з висновками та ретельно перевірити всі аргументи проти синтетики на предмет їхньої актуальності. Зараз штучне хутро це модно, доступно та зручно. А як бонус, ти зможеш використовувати своє нове вбрання ще й як спосіб вираження своєї позиції щодо жорстокості та упереджень, які міцно закріпилися у нашому суспільстві.