Як розробити стратегічний план

Автори: Володимир Савчук та Дмитро Ковальов

Стратегія дозволяє позначити вектор руху компанії на довгострокову перспективу. План дає не збитися з наміченої мети, дозволяє рухатися вперед. Автори опираються на власний досвід та досвід інших топ-менеджерів, їхні вдалі та провальні рішення. Завдяки цьому вони виводять принципи ефективного управління компанією на основі розробленої стратегії. 

HR без бюджета. 49 ідей при мінімальному бюджеті

Автор: Євгеній Бондаренко

Проблема швидкого підбору кваліфікованого працівника існує в Україні вже 7 років. Людей на ринку праці багато, але часто їхні очікування не співпадають з можливостями. HR повинен швидко та бажано без витрат знайти “ідеального працівника”. Це взагалі можливо? Автор книги надає 49 аргументів проти того, що найм співробітників — значна стаття витрат в компанії. Кожна ідея структурована і включає в себе «Ціль», «Складність реалізації», «Вартість», «Делегування», «Строки впровадження» та «Суть». 

Фірми,що несуть любов

Автори: Рей Сосодіа, Джаг Шет, Девід Вольф

Люби своїх клієнтів та співробітників. Як стверджує Філіп Котлер: «Цій книжці судилося проголосити нову епоху в розвитку капіталізму, коли великі компанії будуть створювати цінність для всіх зацікавлених сторін, а не залишатися лише агентами своїх акціонерів». Допомагає краще розуміти потреби свого споживача та випереджати їх. 

Результативність. Секрети ефективної поведінки

Автор: Робін Стюарт-Котце

Правильне мислення складає 50 відсотків успіху. На курсах з успішного мислення виступають як генії, так і шарлатани. Ця книга дозволяє не переплачувати і дізнатися все самому.  В книзі “Результативність” автор пояснює, як почати з себе і стати ефективним співробітником будь-якої ланки. Допомагає в самомотивації. На facebook сторінці ТЕТ зараз проходить розіграш книги “Офісний лайфхак”, яка також вчить ефективності на робочому місці. 

Оцифрований менеджмент

Автор: Володимир Савчук

Власник бізнесу заглиблюється у розвиток свого дітища і забуває про фінансові процеси всередині компанії. Якщо фінансисти добросовісні та освічені, це не має значення, в іншому випадку це може призвести до руйнування бізнесу зсередини. 

Автор книги показує, як перейти з фінансовим директором на одну мову, розкриває, що таке Business Intelligence, викладає основи ризик-менеджменту та описує критерії прийняття фінансових рішень. «Можна вивчити та освоїти значно більше, але менше не можна — бізнес не пробачить», — каже Володимир Савчук.

Книга знадобиться тобі, коли компанія вже стане на ноги, і контролювати її потрібно буде віддалено. 

Навіть якщо ти не збираєшся зараз організовувати власну справу, бізнес-поради будуть корисні тобі навіть в звичайному житті. Куховарити та прибирати також можна ефективно.