Осінь – пора, коли кінотеатри починають активно заманювати нас в свої зали гучними прем'єрами. Проте велике різноманіття фільмів може заплутати навіть досвідченого кіноголіка. Аби полегшити твою навігацію серед новинок жовтня, ТЕТ відібрав 5 кращих, на наш погляд, стрічок, які має побачити кожен. 

Веном

Жанр: бойовик, триллер, жахи, фантастика.

Країна: США.

Режисер: Рубен Фляйшер.

В головних ролях: Том Харді, Мішель Вільямс, Вуді Харрельсон.

Дата прем’єри: 4 жовтня.

Довгоочікувана екранізація цікавого, лячного, а місцями й смішного сюжету з коміксів. Це історія простого журналіста Едді Брока, тіло якого раптом стає домівкою для таємничого інопланетного паразиту. Брок в симбіозі з паразитом утворюють нову істоту – Венома, який буде карати винних та мститися неправим, орієнтуючись на власну мораль. 


Брати Сістерс

Жанр: вестерн, драма, комедія, кримінал.

Країна: США, Франція, Іспанія, Румунія.

Режисер: Жак Одиар

В головних ролях: Джон Сі Райлі, Хоакін Фенікс, Джейк Джилленхол.

Дата прем’єри: 11 жовтня.

Троє братів Сістерс заробляють на життя тим, що вбивають людей на замовлення. Сюжет розгортається в епоху золотої лихоманки, коли закон, як і людське життя, важив набагато менше центу. Брати отримують чергове замовлення, яке призведе їх до низки неприємностей. 


Погані часи в “Ель-Роялі”

Жанр: детектив, триллер.

Країна: США.

Режисер: Дрю Годдард.

В головних ролях: Кріс Хемсворт, Джон Хемм, Дакота Джонсон, Джефф Бріджес. 

Дата прем’єри: 11 жовтня.

Покинутий готель “Ель-Рояль”, розташований на березі озера Тахо, стає притулком для сімох дивних незнайомців. Кожен з гостей має свої секрети, і в кожного буде лише одна ніч на спокутування гріхів. 


Перша людина

Жанр: біографія, драма, історія. 

Країна: США.

Режисер: Дем’єн Шазелл. 

В головних ролях: Райан Гослінг, Клер Фой.

Дата прем’єри: 18 жовтня.

Шанс в деталях побачити життя першого астронавта, що ступив на поверхню Місяця, в період перед вирішальним польотом. Що має відчувати людина, на яку покладена така відповідальність? І про що в цей час думає її родина? 


Дике життя

Жанр: драма. 

Країна: США.

Режисер: Пол Дано. 

В головних ролях: Джейк Джилленхол, Кері Малліган, Білл Кемп. 

Дата прем’єри: 25 жовтня.

Глибока та непроста історія розпаду простої американської родини представлена з погляду 16-річного Джо Брінсона. Хлопець має спостерігати за руйнуванням своєї сім’ї та стає свідком того, як його мати заводить роман з незнайомцем, доки його батько, що втратив роботу, намагається врятувати ліс від пожежі.