Демісексуал не відчуває сексуального потягу до когось, поки не виникне сильний емоційний зв’язок. Процес формування сексуального бажання триває від кількох тижнів до кількох років. Демісексуал не засуджує людей за легковажні контакти. Але сам так робити не може.


Основні ознаки демісексуальності


Незрозуміле ставлення до сексуДемісексуала не лякає тривале життя без сексу. Так, бажання виникає, але думки про сам процес викликають бентеження. Якщо така людина займається сексом без почуттів, вона концентрує увагу тільки на задоволенні партнера, не думаючи про свої відчуття.


Побачення з незнайомцями лякаютьДемісексуал не займається сексом на першому побаченні, йому не треба стосунки на одну ніч. Він ніколи не зраджує своєму партнеру, бо просто не відчуває потягу до інших.


Важко закохатись


У 30-річному віці демісексуали можуть не знати, що таке любов. А якщо й закохувались, то, швидше за все, у друзів. А почуття доходили до одержимості. Таких людей часто не розуміють. Але це не психічне відхилення і не дурість. Це лише сильне бажання бути з коханою людиною.

Дізнайся, хто такі асексуали і спорносексуали