Сюжет серіалу “Гра престолів” тримає в напрузі кожну секунду. За задумом Джорджа Мартіна, автора оригінальної книги, навіть головний герой може загинути у будь-який момент. Здається, що без нього історія не матиме сенсу, але вона стає ще захопливіша. І ось у 2019 році продюсери серіалу заявили, що епопея підходить до кінця. Хто здобуде Залізний Трон? 

4-секундний уривок з тизер-трейлеру головних прем’єр року від HBO з фразою Санси Старк до Матері Драконів: “Вінтерфел ваш, ваша високосте”, звів з розуму увесь світ. Фанати одразу стали вигадувати різні теорії. Наприклад: 

Що говорять губи Санси: “Вінтерфел ваш, ваша високосте”

Що кажуть очі Санси: “Ми ще подивимося, хто кого”. 

А Netflix, головний стримінговий сервіс серіалів та фільмів у світі, написав на офіційній сторінці в Twitter: “МЕНІ ПОТРІІІБЕЕЕН ТРЕЙЛЕР! ДААВАЙТЕ ВЖЕ СКОРІІШЕЕЕЕЕ!”

І хоча фраза здається переможною, творці “Гри престолів” славляться непередбачуваністю і, впевнені, ще здивують нас поворотами сюжету у 8 сезоні. Хто в кінці-кінців посяде Залізний Трон? Цього не знає ніхто. “Гра престолів” — історія, в якій ти не віриш в хепі-енд.