1 січня ми зустрічаємо новий, 2019 рік. Проте за східним календарем рік Жовтої Земляної Свині ми зустрінемо лише 5 лютого. Як поява нової хазяйки року вплине на наше життя? Астрологи вважають, що Свиня не буде кардинально змінювати життєвий устрій своїх підопічних, її основна мета – подарувати здійснення мрій всім та кожному.

Гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіаку від ТЕТ допоможе тобі правильно спланувати майбутній рік, вберегти себе від помилок та попіклуватися про близьких. Прислухайся до порад зірок, і твій новий рік буде сповнений щастя та любові.

Овен

У новому році на тебе чекає здійснення давньої заповітної мрії. Тож не опускай руки та впевнено йди до своєї мети – вона вже так близько. У 2019 ти можеш створити сім’ю, оселитися у власному житлі чи отримати пропозицію переїхати у країну твоєї мрії. Не зволікай, бо так можна й впустити щасливий шанс.

Тілець

Для тебе наступний рік також підготував декілька приємних сюрпризів. Всі вони торкатимуться теми кохання та родини. Проте знай, якщо зараз ти незадоволений своїми стосунками, то у році Свині ти маєш усі шанси з цією людиною розійтися. Добре це чи погано – вирішувати тобі. Проте не забудь, що саме у 2019 тобі варто найбільше остерігатися своїх бажань.

Близнюки

Хоча більшості знаків цей рік не принесе якихось кардинальних змін, саме для тебе він підготував неймовірний сюжетний поворот. На тебе чекає різка зміна професії, стрімкий зліт чи таке ж стрімке падіння по кар’єрних сходах. Будь обережним та намагайся відкласти недоторканий запас грошей. А якщо він не знадобиться – що ж, купиш собі приємний подарунок.

Рак

Цей рік обіцяє тобі нові особистісні успіхи та стабільне покращення фінансового стану. Проте не забувай про те, що поруч із тобою є люди, які люблять тебе та прагнуть уваги. Намагайся приділяти час усім сферам свого життя, і саме тоді 2019 принесе тобі найбільше радості та користі.

Лев

В наступному році на тебе чекають нові цікаві проекти, небачені до цього висоти та визнання прихованих талантів оточуючими. Рухайся до своєї мрії та не дай нікому збити тебе з цього шляху. А ще не забувай про коханих та рідних – їм зараз дуже допоможе твоя підтримка та енергія.

Діва

У новому році Дівам доведеть довести всьому світу правильність своєї точки зору. Проте, як би це не було важко, воно того варте, адже це допоможе тобі побороти старі страхи та знайти нові цікаві знайомства. Тож не бійся бути собою.

Терези

2019 рік також підготував приємні сюрпризи і для цього знаку зодіаку. У новому році ти можеш нарешті повністю розкрити свій творчий потенціал та знайти серед оточуючих справжніх однодумців. Також ймовірне рішення житлового питання та знайдення давно забутої душевної гармонії.

Скорпіон

Для тебе цей рік буде успішним, перш за все, у питаннях, які пов’язані з нерухомістю. Тож ти можеш сміливо планувати купівлю чи продаж будинку – все вийде якнайкраще. Будь максимально щирим і тоді ти також маєш всі шанси знайти нових вірних друзів на все життя.

Стрілець

На тебе у новому році чекатиме купа всього нового. Але не бійся, всі ці оновлення принесуть лише радість, якщо ти прийматимеш їх із вдячністю. Радимо завести домашнього улюбленця: вірний друг поруч зможе пом’якшити твою адаптацію до інших умов життя.

Козеріг

Давно мріяв поїхати на всю зиму у теплі краї чи відвідати всі найбільші озера планети? Саме час здійснювати задумане, адже прийдешній рік для тебе приготував просто неймовірну кількість подорожей та пригод.

Водолій

Вітаємо, саме у цьому році ти можеш змінити своє життя на краще. При чому змінити кардинально. Зовнішність, освіта, робота, пара – все це може бути підкореговано чи повністю замінено на нове. Не впусти свій шанс та використай таку можливість на повну.

Риби

У майбутньому році на тебе чекає довгоочікувана відпустка твоєї мрії та поява нового захоплення. Подумай, чим би тобі хотілося б займатися найбільше, та використай цей шанс аби навчитися чогось нового та корисного саме для себе. Частіше дзвони близьким та намагайся уникати сварок та пліток – це допоможе зберегти душевну гармонію та тілесне здоров’я.