Доглянуті нігтики — важлива частина жіночого образу. Всі ми полюбляємо акуратний манікюр з яскравими акцентами кольоровим лаком чи прикольним дизайном. Проте інколи креативу буває аж занадто багато. Переглядай нашу підбірку дивних манікюрів, аби не повторювати таких помилок.

На обід зі своїм приладдям

Не знаємо, наскільки зручно ходити з такими нігтями, але забути взяти виделку на роботу просто неможливо. Уяви, як це практично, якщо часто ходиш в кафе! Невідомо, кому і для чого потрібен такий незвичайний дизайн, але виглядає дуже епатажно.

Манікюр на весілля

Як тільки наречені не намагаються прикрасити свій образ, адже цей день має запам’ятатися назавжди. Все має бути ідеальним, манікюр — не виключення! Дехто навіть намагається відтворити на нігтях власні портрети.

Нігті для уроку анатомії

Ніс, зуби, волосся та вуха — манікюр для справжніх крейзі! Такий дизайн точно доповнить образ на Хелловін. Головне, щоб у слід не кричали «не пхай всюди свого носа»‎… Або носи.

Хвилястий манікюр

Ще один приклад манікюру для вечірки на Хелловін. Важко навіть уявити, як майстер виконував такий дивний задум. Хвильки підійдуть до образу Малефісенти, але точно не для повсякденного життя.

Зубна щітка завжди поруч

Дуже дивне застосування зубних щіток. Уявляєш, як руки виглядатимуть за декілька днів? А що далі… Нігті-зубочистки та вушні палички? Хоча, напевно, і це вже хтось робив.