PinchukArtCentre

Це міжнародний центр сучасного мистецтва. Можемо впевнено сказати, що сучаснішого ти знайдеш. Ніколи не знаєш, чого очікувати від наступної виставки. Там або Фріпулья — нескінченність, сфера майбутнього, або чувак з воску, на голові якого горить вогонь. Щооо? І розумій, як хочеш… Мистецтво!

Friends або Central Perk

Тут дуже смачна мелена кава, кращі в Києві гамбургери і демократичні ціни. Головна фішка кав'ярні — вона дуже нагадує місце зустрічі героїв популярного американського серіалу «Друзі». Такий же помаранчевий диванчик, цегляні стіни, дерев'яний столик і навіть Хазгі (плюшевий пінгвін Джої). Цілими днями тут крутять кращі серії «Друзів». Ще один плюс: кафе недалеко від центру міста, тож можеш не боятись бути поміченим під час втечі з пар.

Андріївський узвіз

Вулиця-музей, одна з головних туристичних пам'яток української столиці. Тут жили і працювали багато відомих діячів науки і культури: вчені, письменники, композитори, художники, скульптори. Але молодь з'являється тут не з пізнавальними мотивами, а з метою зробити кілька десятків крутих фото.

Циферблат

Тут платять лише за проведений час. Чай, кава та солодощі — у необмеженій кількості. Циферблат — це простір, книги, настільні ігри, теплі пледи і фортепіано. Найчастіше тут проводять літературні та музичні вечори, захопливі лекції, ночі кіно і багато іншого. Відмінне місце для відпочинку тілом і душею.

Труханів острів

Скільки приємних спогадів пов'язано з Трухановим островом: походи на пляж, фестивалі, гуляння до ранку. І все там таке до болю рідне. Здається, що півжиття там провели. Це круте місце для тих, хто любить активно проводити своє дозвілля. Вдень тут багато спортивних розваг: роуп-джампінг, мотузковий парк, пейнтбол, поля для футболу і волейболу, велодоріжки і багато цікавих активних розваг. Вночі на острові починають розпалювати кальяни, працюють діджеї, кафе заповнюються нічними мешканцями столиці.

Хрещатик

Головна площа країни. Там завжди відбувається щось цікаве і незвичайне. Кожен знайде місце на свій смак. Зранку столичний шум, метушня і затишні кафешки, а ввечері — «Голос країни», «Танцюють всі», «Грай, якщо зможеш» і багато іншого можеш зустріти на вулиці, довжиною в півтора кілометра.